Практику проведення НМТ в укриттях хочуть масштабувати

Деякі регіони України планують проводити наступного року національний мультипредметний тест у захищених укриттях.

Про це повідомила директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, коментуючи підсумки проведення НМТ в поточному році.

За її словами, цьогоріч досвід проведення тестувань в укриттях вже мають освітяни Запорізької області.

«Позитивним досвідом проведення НМТ в укриттях можуть поділитись колеги з Запоріжчини, які в межах оцінювання запропонували вступникам проходити тестування в захищених укриттях, і таким учасникам було значно спокійніше проходити тестування, адже вони могли не перериватись під час повітряних атак», – зазначила Вакуленко.

Також вона підкреслила, що це досягнення надзвичайно складно поширити на інші регіони.

«Ми розуміємо, що питання проведення тестувань в укриттях – це надзвичайно складне питання з огляду на правильну організацію приміщень, серйозну вентиляційну систему, має бути електромережа, налаштована на те, щоб витримувати навантаження, безперебійний інтернет, вбиральні мають бути доступні для учасників. Тобто це абсолютно непростий досвід, який є надзвичайно цінним, але він складно передається в інші регіони», – підкреслила директорка УЦОЯО.

Водночас вона поінформувала, що деякі регіони розглядають таку можливість на наступний рік – проводити тестування в укритті.

«Ми будемо надзвичайно вдячні тим обласним військовим адміністраціями, які дозволять і зможуть забезпечити проведення тестування наступного року в укриттях», – зазначила Тетяна Вакуленко.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *