Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ

PR

Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ

7 грудня 2019 року на вас чекає зустріч з викладачами на програмах МВА в МІБ: генеральним директором Red Bull Україна – Тетяною Лукінюк та провідним експертом з економіки – Олександром Мертенсом, а також з випускником програми Executive MBA в МІБ – заступником Голови правління АТ «ПУМБ» – Сергієм Магдичем.

Окрім того, ви отримаєте відповіді на питання:

 • Що таке ступінь МВА, чим вона допоможе вашій кар'єрі і наскільки підвищить вашу цінність на ринку праці.
 • Що дає акредитація програми від Association of MBAs (АМВА) слухачам і випускникам?
 • Чого навчить програма МВА досвідченого управлінця та власника бізнесу? На ваші запитання про зміст курсів відповість академічний директор.
 • Чим програми MBA в МІБ відрізняються одна від одної і яка з них буде ефективною саме для вас.
 • Як вступити на програму? В кінці заходу представники МІБ проведуть індивідуальну консультацію з кожним бажаючим і розкажуть, що потрібно зробити для вступу.
 • Що реально дає навчання і що лишається «в залишку» з часом? З перших вуст ви почуєте відгуки про програму, поспілкувавшись з випускником МІБ.

Презентація буде корисною власникам та топ-менеджерам крупних компаній, підприємцям з сегменту малого та середнього бізнесу, керівникам різного рівня.

Регламент

 • 10:30 – 11:00 – реєстрація учасників, ранкова кава.
 • 11:00 – 11:10 – презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA, Ukrainian МВА, MBA in Public Sector. Вікторія Алексеєнко – менеджер відділу по роботі з клієнтами в МІБ.
 • 11:10 – 11:50 – основні відмінності програм МВА. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ.
 • 11:50 – 12:30 – блок економічних дисциплін на програмах МВА. Олександр Мертенс –викладач на програмах МВА в МІБ.
 • 12:30 – 13:00 – кава-брейк, неформальне спілкування.
 • 13:00 – 13:40 – «Як МВА змінює особистість і кар`єру». Сергій Магдич – Заступник Голови Правління АТ «ПУМБ», випускник програми Executive MBA-2008 в МІБ.
 • 13:40 – 14:20 – «Курс стратегічного маркетингу на програмах МВА». Тетяна Лукінюк – викладач на програмах МВА в МІБ.
 • 14.20 – 14:40 – індивідуальні консультації щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів

Вікторія Алексеєнко – менеджер по роботі з клієнтами МІБ, експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу.

Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ, викладач на програмах МВА в МІБ, д. е. н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових публікацій.

Олександр Мертенс – професор економіки і фінансів, викладач на програмах MBA в МІБ. Експерт в області корпоративних фінансів, стратегії, корпоративного управління, прямого і венчурного інвестування, управління фінансовими ризиками, макроекономіки. Автор відкритих і корпоративних учбово-консультаційних програм для топ-менеджменту по корпоративним фінансам і корпоративному управлінню, оцінці вартості бізнесу і інвестиційному проектуванню, по злиттю і поглинанню, діяльності фондів спільного інвестування, управлінню інвестиційним портфелем, управлінню ризиками, стратегії, прямому і венчурному інвестуванню.

Тетяна Лукінюк – генеральний директор в компанії Red Bull Україна, викладач на програмі Executive МВА в МІБ, експерт в сфері стратегічного планування, управління командою, стратегічного маркетингу та комунікацій. Більше 20 років працює в міжнародних компаніях. Засновниця Kyiv Bookworms Club.

Сергій Магдич – Заступник Голови Правління АТ «ПУМБ», відповідає за розвиток корпоративного бізнесу. Під його керівництвом працює понад 500 працівників. АТ «ПУМБ» входить в ТОП 50 провідних банків України в номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях» за версією Financial Club 2019; сервіс банку валютні торги входить у ТОП-50 Інноваційної фінансової сфери за версією журналу «БІЗНЕС» 2019 та ін. Сергій має досвід роботи на керівних посадах майже 16 років. Експерт в сфері  побудови та розвитку корпоративного бізнесу, в сфері фінансів, страхування, ведення переговорів. Випускник програми Executive MBA-2008 в МІБ.

Відвідайте презентацію програм МВА в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу»!

Захід відбудеться 7 грудня 2019 року (субота) об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Контактна особа: Вікторія Алексеєнко (044) 585-00-33, (067) 679-57-83.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *