Пройдіть онлайн демоверсію тесту НМТ з хімії

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти онлайн демоверсію предметного тесту НМТ з хімії.

Тест розроблений фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти і є аналогічним тому тесту, що буде запропонований вступникам при складанні національного мультипредметного тесту.

Виконання цього варіанту тесту з хімії допоможе абітурієнтам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги, та зорієнтуватися в часі, що необхідний для виконання завдань.

Спосіб виконання всіх завдань у тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані абітурієнтам під час проходження НМТ.

Під час реального тестування у вступників буде змога користуватися довідковими матеріалами, тож під час виконання демоверсії тесту варто працювати над завданнями, спираючись на них.

Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.

Окрім демоверсії предметного блоку з хімії, запропонованого абітурієнтам, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти всі тести ЗНО за минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в онлайн середовищі.

Також на сайті доступні для абітурієнтів онлайн демоверсії предметних блоків НМТ з:

  • української мови;
  • математики;
  • історії України;
  • англійської мови;
  • біології;
  • фізики.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З ХІМІЇ

підготовка до ЗНО ЗНО ЗНО хімія

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *