Путін виставлений ідіотом: Карлсон довів американцям, що говорив з божевільним

Скандальний американський журналіст Такер Карлсон взяв інтерв’ю у російського диктатора Владіміра Путіна. Однак вже за перші пів години глядачі могли зрозуміти, що слухають абсолютно божевільного.

У своєму інтерв’ю Такер Карлсон блискуче продемонстрував сутність Путіна, навіть якщо й не мав такої мети. Таку думку 24 Каналу озвучив політтехнолог Михайло Шейтельман.

“Путін сам жартував, а Карлсону було не смішно”

Як зазначив Михайло Шейтельман, раніше Такер Карлсон обіцяв, що опублікує повне інтерв’ю з Путіним, без монтажу. Та сайті журналіст спочатку опублікував передмову, а тоді вже двогодинне інтерв’ю.

У своїй передмові Карлсон підкреслив, що пів години Путін розповідав про історію Росії. Журналіст говорить: “Я намагався перебити його питаннями, але він тільки обурювався через це”. За словами Карлсона, через пів години “переконуєшся, що він дійсно вважає, що частина України повинна належати Росії”.

Путін був виставлений абсолютним ідіотом. За пів години будь-хто міг переконатись, що Такер Карлсон розмовляє з божевільним. Ці 2 години Путін сам жартує та сам сміється. А Такер Карлсон майже не сміявся над жартами Путіна, він ставив серйозні питання,
– сказав політтехнолог.

Інтерв’ю Путіна Такеру Карлсону: головне

  • Під час розмови зі скандальним журналістом Путін видав низку цинічних заяв. Зокрема, диктатор сказав, що “Росія й Україна рано чи пізно домовляться”, а на додачу сказав, що буцімто “українці досі відчувають себе росіянами”. Та й взагалі, на думку Путіна, українців буцімто “вигадали поляки”. Кровопролитну війну, яку почала саме Росія, Путін називає “громадянською”.
  • Російський диктатор заявляв, що нібито “Захід почав усвідомлювати неможливість стратегічної поразки Росії”. Він видав, що країнам Заходу буцімто варто “добре подумати, що робити далі”. Путін додав, що нібито Росія “готова до діалогу”.
  • Зауважимо, що Такер Карлсон відомий своєю антиукраїнською позицією. Він неодноразово повторював тези російської пропаганди. До прикладу, Такер Карлсон заявляв, що Росія буцімто не підривала Каховську ГЕС. Ба більше, він називав президента України Володимира Зеленського “диктатором”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *