Путін знайшов посади для Патрушева і Пєскова: нові призначення в адміністрації глави Кремля

Коротка версія новини

  • Миколу Патрушева призначено помічником президента, а Дмитро Пєсков зберіг посаду прессекретаря президента та заступника керівника адміністрації.
  • Президент Росії також призначив своїм помічником і губернатора Тульської області Дюміна, відомого як “охоронець Путіна”.
  • Антон Вайно, Олексій Громов, Сергій Кирієнко та Дмитро Пєсков зберегли свої посади в адміністрації глави держави.
  • Олена Ямпольська покинула посаду голови Комітету Держдуми з культури, а Максим Орєшкін був підвищений до заступника глави адміністрації президента.
  • Патрушев був звільнений з посади секретаря Радбезу 12 травня, його місце зайняв Сергій Шойгу.

Патрушев став помічником Путіна / Колаж 24 Каналу

Миколу Патрушева призначено помічником президента Росії. Водночас Дмитро Пєсков зберіг посаду прессекретаря президента та посаду заступника керівника адміністрації глави держави.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Крім того, президент країни-агресора призначив своїм помічником і губернатора Тульської області Дюміна.

Дюмін розпочинав свою кар’єру як офіцер охорони у Службі безпеки президента. Відомий як “охоронець Путіна”.

Свої посади зберегли Антон Вайно (керівник АП), Олексій Громов та Сергій Кирієнко (перші заступники керівника), а також Дмитро Пєсков (прессекретар президента з 2008 року).

З посади голови Комітету Держдуми з питань культури у помічники Путіна пішла Олена Ямпольська. Максима Орєшкіна підвищено з помічника Путіна до заступника глави адміністрації президента.

Що цьому передувало

  • Патрушев 12 травня був звільнений з посади секретаря Радбезу, його посаду обійняв колишній міністр оборони Сергій Шойгу.
  • Шойгу керував міністерством майже 12 років. Замість нього новим міністром оборони Росії стане Андрій Бєлоусов – перший заступник глави уряду та експомічник Путіна. Військового досвіду у Бєлоусова немає.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *