Рекомендації на бюджет отримали 67 тисяч вступників

Рекомендації для навчання на бюджетній формі навчання отримали понад 67 тисяч абітурієнтів, які навчатимуться на програмах молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного спрямування), зокрема й за квотою-2.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення. Рекомендація надана лише на одне бюджетне місце, за однією заявою.

Для зарахування на бюджет такі вступники мають до 18-ї години 2 вересня подати документи до університетів.

Зарахування на бюджет відбудеться 5 вересня.

 Якщо вступник не отримав рекомендацію на бюджет, то його заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Не пізніше ніж 19 вересня буде здійснюватися переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти.

Рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання оприлюднені на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA».

Вступ.ОСВІТА.UAД

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *