Розпочався відбір молодих науковців для отримання стипендій

В Україні стартував конкурсний відбір претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим, метою якого є увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу героїв Небесної Сотні.

Відповідно до наказу МОН, вік претендентів не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче магістерського рівня, та 40 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів з наукового напряму, у якому працює або за яким навчається претендент. Вони мають підтверджуватись монографіями, науковими статтями, зокрема в Web of Science, Scopus, Index Copernicus, охоронними документами на інтелектуальну власність тощо. Також вимогою є активна громадянська позиція.

Відбір претендентів відбуватиметься за п’ятьма номінаціями: стипендія імені Дмитра Максимова, стипендія імені Назарія Войтовича, стипендія імені Романа Гурика, стипендія імені Устима Голоднюка та стипендія імені Юрія Поправки.

Прийом документів для участі в конкурсі триватиме до 1 листопада 2021 року.

Результати конкурсу будуть визначені до 12 листопада 2021 року.

Як відомо, щороку до Дня Гідності та Свободи призначається 25 стипендій строком на один рік у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановленому на початок року, кожна (це близько 4,5 тисяч грн). Виплата стипендій розпочнеться з 1 січня наступного року після року, в якому проводиться конкурс на її здобуття.

наука
стипендії

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *