СБУ атакувала військовий аеродром та два НПЗ у Краснодарському краї Росії, – джерела

Коротка версія новини

  • СБУ атакувала військовий аеродром та два НПЗ у Краснодарському краї Росії, використовуючи дрони, повідомило джерело 24 Каналу.
  • Атака була спрямована на зниження потенціалу Росії для ведення війни. Інфраструктурні об’єкти країни-агресорки були пошкоджені.
  • Співробітники СБУ спільно з Силами оборони також організували атаку на аеродром “Кущевск” у Краснодарському краї.

Ільський і Слов’янський НПЗ атакували дрони СБУ / Колаж 24 Каналу

00:00

У Краснодарському краї Росії вночі 27 квітня були атаковані два нафтопереробні заводи: Слов’янський та Ільський. Зрештою стало відомо, що це була робота Служби безпеки.

За даними джерел 24 Каналу, окрім двох НПЗ, “бавовна” також завітала на військовий аеродром “Кущевська” у Краснодарському краї. Об’єкти були атаковані дронами СБУ.

Атаку на НПЗ і аеродром здійснила СБУ за допомогою дронів

Співрозмовники повідомили, що атаку на аеродром “Кущевська” у Краснодарському краї організувала СБУ та спільно з Силами оборони. Там розміщувалися десятки військових літаків, РЛС та засоби РЕБ ворога.

СБУ продовжує ефективно відпрацьовувати по військових та інфраструктурних об’єктах в тилу ворога, знижуючи потенціал Росії для ведення війни. В країни-терориста “бавовна” палає і буде палати,
– підкреслило джерело.

Окрім того, дрони СБУ ударили по ректифікаційних та атмосферних колонах Ільського та Слов’янського НПЗ на Кубані. Це ключові технологічні об’єкти заводів. За даним джерел, після влучань на аеродромі та НПЗ почалися пожежі та евакуація персоналу.

Зверніть увагу! На Ільському НПЗ вже не вперше лунають вибухи і відбуваються пожежі. Так, 9 лютого 2024 року на нафтопереробному заводі також була “бавовна”, згодом стало відомо, що це була операція СБУ, яка застосувала дрони для атаки на завод.

Крім того, Слов’янський НПЗ також не вперше атакують. Зокрема, 17 березня 2024 року на цьому заводі також були вибухи й спалахнула масштабна пожежа. Тоді росіяни чули щонайменше 7 гучних вибухів.

У Росії була неспокійна ніч

  • Під ранок 27 квітня у Краснодарському краї Росії очевидці повідомляли про гучні звуки вибухів. Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв згодом розповів, що у регіоні буцімто збили дрони.
  • Глава Слов’янського району Роман Синяговский повідомив, що на їхньому нафтопереробному підприємстві “Слов’янськ-ЕКО” після атаки спалахнула пожежа. Російські телеграм-канали писали, що дрони що також атакували бітумний завод та Ільський нафтопереробний завод.
  • Зрештою російське міністерство оборони вранці 27 квітня повідомило, що протиповітряна оборона “збила” та “перехопила” над територією Краснодарського краю шістдесят шість “українських” БпЛА. Ще два безпілотники було буцімто знищено над Кримським півостровом.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *