«Школа супергероїв» відновила навчальний процес

«Школа супергероїв» відновила навчальний процес у формі онлайн-уроків та уроків у класах і працює з дітьми, постраждалими від війни.

Про це повідомили у Міністерстві освіти.

За словами виконуючої обов’язків директора установи Євгенії Смірнової, після введення в Україні воєнного стану дітей з важкими діагнозами організували та вивезли до найкращих клінік Європи, де дотепер вони проходять лікування та реабілітацію.

«З початком війни категорія дітей, з якими працюємо, змінилась. Тепер це здебільшого діти, які постраждали від військових дій. Вони мають складні поранення, деяким відірвало кінцівку, хтось став сиротою. Однак діти хочуть продовжувати навчання під час перебування в лікарні», – зазначила Євгенія Смірнова.

Вона також розповіла, що лікарі київського ОХМАТДИТу з перших днів війни роблять усе задля порятунку життя, збереження здоров’я та психіки як малих, так і дорослих пацієнтів.

«Діти, відчуваючи безпеку та опіку медиків, повільно, але впевнено одужують. Вони прагнуть повернутись до свого довоєнного життя, саме тому хочуть навчатись», – підкреслила Євгенія Смірнова.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *