Скоро буде “полювання”, – Андрющенко розповів, як росіяни ховають свою ППО

Українські Сили оборони успішно вражають різні військові об’єкти на території Росії. Одна з цілей ЗСУ – системи ППО окупантів, які ті намагаються ретельно ховати вглиб Росії або на окупованих територіях.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко сказав 24 Каналу, що ППО – єдиний вид озброєння росіян, який вони дійсно ховають. Це такі види як С-300, С-400, “Буки” і “Тори”, які комплексно працюють на окупованих територіях, зокрема, в Криму.

Постійно переміщують і ховають

Окупанти використовують С-300 для завдання балістичних ударів по нашій території та по мирних місцях.

Вони не тримають ППО довго на одному і тому ж місці в режимі контролю – їх переміщують і ховають. У Маріупольському районі принаймні ми знаємо багато місць, де їх ховають, але сказати, що сьогодні прямо тут вона захована, складно,
– наголосив Андрющенко.

Він додав, що росіяни використовують велику кількість макетів С-300 та С-400 пускових і розставляють їх для того, щоб спантеличити наші Сили оборони.

Про що це каже? Навіть танки легше знайти. Були випадки, коли наші партизани заходили на територію базування танків. А от на територію, де розміщена ППО, ніколи не потрапиш, адже росіяни до цього ставляться серйозно,
– сказав радник міського голови Маріуполя.

Скоро побачимо “полювання”

У міноборони Росії офіційно заявляли про “збиття українського безпілотника” у Мордовії. Андрющенко наголосив на тому, що цей безпілотник пролетів від українського кордону приблизно 830 кілометрів. Тож росіяни розуміють, що їхні системи ППО мають прикривати Росію вглиб.

Я впевнений, що в них немає такої кількості ППО і закрито всі важливі регіони. Вони розуміють, що в зоні нашої уваги і заводи з військово-промислового комплексу, і нафтопереробні заводи, і залізничні вузли, і навіть льотчики та оператори систем ППО. Думаю, що ми скоро побачимо “полювання” і на них,
– підкреслив він.

Також він додав, що все має свій кінець, оскільки будь-який ресурс має закінчуватись. Навіть системи ППО та ракети зношуються, тому їх необхідно модернізувати, ремонтувати та обслуговувати.

Що відомо про системи ППО Росії

  • Зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) С-300 призначений для знищення авіації, а також перехоплення крилатих і балістичних ракет. ЗРК С-400 призначені для боротьби з літаками дальнього радіолокаційного стеження, стратегічними бомбардувальниками, балістичними цілями тощо.
  • “Бук” – зенітно-ракетний комплекс, призначений для боротьби з маневровими аеродинамічними цілями (крилаті ракети, керовані бомби, літаки, гелікоптери, БпЛА тощо) на малих та середніх висотах. ЗРК “Тор” призначений для захисту на передовій. Його використовують проти українських безпілотників.
  • У Повітряних силах розповідали, що російська ППО “проріджується” внаслідок успішних атак Сил оборони по пускових установках. Їх намагаються знищити за допомогою протирадіолокаційних ракет, артилерії та FPV-дронів.
  • Україна вже неодноразово завдавала удару по Джанкою, а саме – по військовій частині та аеродрому, успішно вражаючи ворожі РЛС та ППО.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *