Стартувала реєстрація для участі у спеціальній сесії НМТ

Розпочалась реєстрація майбутніх учасників спеціальної сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Так, протягом 12ー15 серпня пройти реєстрацію зможуть вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основний і додатковий періоди.

Щоб узяти участь у спеціальній сесії НМТ, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно з 12 до 15 серпня створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО.

Потім необхідно сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо у вступника немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи.

Зареєстровані учасники зможуть з 24 серпня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши персональні дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».

Отримавши доступ, з 25 до 30 серпня учасники мають на своїй інформаційній сторінці вибрати населений пункт для проходження НМТ.

Потім з 5 до 7 вересня необхідно остаточно визначатися з вибором населеного пункту для проходження НМТ й указати його назву на Інформаційній сторінці.

Після цього до 10 вересня учасники спеціальної сесії отримають запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування.

Спеціальна сесія НМТ триватиме протягом 12–16 вересня.

Важливо: вступникам, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки і надіслали документи, однак з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, повторно реєструватись не потрібно. Такі вступники мають з 25 до 30 серпня просто підтвердити бажання проходити тестування у спеціальну сесію.

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *