Студенти іноземних вишів зможуть виїхати за кордон

Студенти чоловічої статі, які навчаються в іноземних вишах, мають право виїхати за кордон під час війни.

На цьому наголосила народна депутатка Юлія Гришина, коментуючи звернення студентів і їхніх батьків щодо виїзду за кордон.

За її словами, для студентів українських вишів денної або дуальної форми навчання наразі є неможливим виїзд за кордон, незважаючи на відстрочку від призову для студентів.

«Водночас, відповідно до листа Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, військкомати отримали розпорядження надавати відстрочку та дозвіл на перетин кордону тим, хто навчається в іноземних вишах», – поінформувала Юлія Гришина.

Також вона розповіла, що для цього студент повинен мати відстрочку від призову, яку можна оформити у територіальному центрі комплектування за місцем приписки на підставі довідки з закладу вищої освіти, де навчається студент. 

Окрім цього, йому необхідно мати дозвіл на перетин кордону від керівника відповідного центру комплектування за місцем приписки, який можна отримати на підставі примітки про відстрочку та документів, що підтверджують навчання в іноземному закладі вищої освіти.

Народна депутатка підкреслила, що всі територіальні центри комплектування вивезені на підконтрольні Україні території.

Дізнатися нову адресу центру в кожному конкретному випадку можна, зателефонувавши в обласний центр комплектування.

освіта за кордоном

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *