Тестові завдання для підготовки до НМТ з хімії

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено тренувальні варіанти для підготовки до виконання завдань національного мультитесту з хімії.

Кожен варіант відповідає цьогорічній структурі мультитесту й містить 30 завдань, що охоплюють 4 тематичні блоки: «Загальна хімія», «Органічна хімія», «Неорганічна хімія», «Обчислення в хімії».

Спосіб виконання завдань максимально наближений до умов тестування, а форма надання відповідей аналогічна формі в онлайн-тестувальнику національного мультитесту, що покращує адаптацію до виконання завдань.

Під час роботи з тестом кожному учаснику тестування буде надана можливість скористатися довідковими матеріалами, із якими варто ознайомитися заздалегідь.

Після виконання тренувальних тестів учасники зможуть дізнатись правильні відповіді та опрацювати пояснення до тих завдань, які виявилися проблемними для виконання.

У підсумку буде автоматично визначено тестовий і рейтинговий бал виконавця завдань.

Щоденне виконання тестових завдань із запропонованих варіантів сприятиме ґрунтовній підготовці до мультитесту й гарантуватиме успішне складання важливого іспиту та безпроблемний вступ до омріяного вишу.

Нагадаємо, що тепер за допомогою сервісу абітурієнти матимуть можливість підготуватися до виконання завдань з п’яти предметів: української мови, математики, історії України, англійської мови та хімії.

На сайті представлено по сім тренувальних варіантів з кожного предметного блоку.

ПЕРЕЙТИ ДО ТРЕНУВАННЯ

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ЗНО підготовка до ЗНО ЗНО хімія

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *