У Києві презентували учнівський е-квиток і сервіс онлайн-запису до шкіл

У Києві презентували учнівський е-квиток і сервіс онлайн-запису до шкіл

У Києві презентували електронний учнівський квиток і сервіс онлайн-запису до шкіл.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, «Київ є лідером впроваджень цифрових технологій у всіх сферах життя, зокрема в освіті».

«Ми продовжуємо розвивати цифровий освітній простір, застосовуючи дедалі більше електронних продуктів. Серед переваг Єдиного цифрового освітнього простору: вдосконалення освітнього менеджменту, автоматизоване формування звітів, моніторинг освітнього процесу та діяльності, якісна дистанційна взаємодія всіх учасників освітнього процесу», – зазначив Мондриївський.

Він поінформував, що електронний учнівський квиток стане доступним усім школярам столиці у застосунку «Київ Цифровий», водночас наявні пластикові картки будуть продовжувати діяти.

Також під час презентації ознайомили з сервісом онлайн-запису до шкіл Києва.

«Сервіс створений для економії часу батьків і зменшення бюрократичних перепон під час запису дітей до школи. Його головна перевага – прозорість і простота запису. Батьки можуть подавати документи з будь-якої точки України чи з-за кордону без необхідності особистого відвідування закладу освіти. А місто може розвивати шкільні заклади, спираючись на актуальну статистику», – повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Петро Оленич.

Як нагадали в КМДА, пілотна версія електронного запису дітей у системі найближчим часом стане доступною в 13 школах столиці.

Як повідомляв Укрінформ, застосунок «Київ Цифровий» на міжнародній конференції Transport Ticketing Global у Лондоні здобув перемогу в номінації «Найкраща ініціатива сервісу мобільності – створення екосистеми мобільних сервісів для майбутнього».

Фото: КМДА

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *