В аеропорту Одеси виник затор: у літаках чекали 400 пасажирів

Через це в аеропорту 27 липня виник затор. В літаках сумарно чекало орієнтовно 400 людей.

До теми На борту 165 людей: в окупованому Сімферополі екстрено сів літак

Пілот авіакомпанії з Еміратів відмовився рухатись магістральною рульовою доріжкою

Пасажирський Boeing 737-800 прибув в одеський аеропорт з Дубаю. Пілот авіакомпанії Flydubai, приземлився на нову злітно-посадкову смугу в аеропорту Одеси. Далі він звернув на доріжку РД-А5. Проїхавши до її стику зі старою злітно-посадковою смугою, екіпаж заявив, що далі не буде рухатися.

Причиною він назвав те, що його не влаштовує ширина магістральної рульової доріжки. Нібито вона не відповідає правилам авіакомпанії.

Після цього в аеропорт прибув літак SkyUp, який приземлився слідом. Його посадили на ту ж доріжку. Та він був змушений зупинитися через заблокований рух повітряним судном Flydubai.

Через зупинку 400 пасажирів чекали на вирішення ситуації в салонах літаків. Через затор літак Ryanair не зміг вчасно вилетіли до польського міста Катовіце. Він затримався на 40 хвилин.

Літак виштовхали з допомогою тягача

Вирішили ситуацію з допомогою аеродромного тягача. Він виштовхав спершу на злітну смугу літак SkyUp, а потім літак з Еміратів.

До речі, видання пояснило, що такий інцидент в Одеському аеропорту – вперше, а претензія пілота Flydubai нічим не підтверджена.

Останні інциденти в авіації: коротко

  • 27 липня в окупованому Сімферополі екстрено сів літак. Все через неполадки в двигуні. На борту перебували 165 людей. У телеграм-каналах пишуть, що пасажирський літак летів з Москви.
  • У Грузії літак української компанії Yanair раптово сів у аеропорту Тбілісі. Незаплановану посадку довелось здійснити через погоду: був проливний дощ та туман.
  • 26 липня літак Belavia, який летів з Мінська в Анталію, подавав сигнал лиха і запросив екстрену посадку. Понад 180 людей було на борту. Приблизно об 11:50 літак приземлився у “Домодєдово”. У двигуні начебто сталось критичне перегрівання палива.
  • Літак SkyUp Airlines, який мав вилетіти Батумі до Харкова 21 липня, затримали на понад 12 годин. Втомлені пасажири були змушені чекати в аеропорту. Однак виявилось, що у двигуні літака застряг птах, тому довелось його лагодити.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *