В Україні побудують Міжнародний центр дитячої наукової творчості

В Україні планують побудувати сучасний Міжнародний центр дитячої наукової творчості.

Науковий центр буде зведений за ініціативи Малої академії наук під егідою ЮНЕСКО.

За словами президента МАН Станіслава Довгого, новий комплекс дасть можливість проводити в Україні дитячі наукові міжнародні змагання найвищого рівня.

«Це престиж і авторитет нашої країни як інтелектуальної та високотехнологічної держави. До 2017 року, на жаль, українські школярі практично не брали участі в міжнародних конкурсах. А на сьогодні їм доступні понад 50 конкурсів, діти привозять понад 180 нагород на рік. Ми вийшли на рівень, коли вже нам пропонують міжнародні олімпіади проводити в Україні», – зазначив президент МАН.

Центр дитячої наукової творчості матиме власну обсерваторію та лабораторію прототипування, завдяки яким молоді дослідники космосу та винахідники зможуть працювати із сучасним обладнанням.

Також новий центр матиме всю необхідну інфраструктуру для освітніх і конкурсних подій: три конференц-зали, кінолекційну залу та сферичний кінотеатр.

Окрім того комплекс матиме власну систему енергозабезпечення, готель для викладачів, молодіжний хостел, їдальню та спортивно-оздоровчий комплекс.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *