В Україні проведуть кампанію «Спільно до навчання»

Одним з елементів співпраці в межах меморандуму, що підписаний Україною та ЮНІСЕФ, стане проведення напередодні навчального року кампанії «Спільно до навчання».

Кампанія має на меті повернути українським дітям доступ до освіти й поліпшити їхнє фізичне здоров’я, харчування та соціально-емоційний розвиток.

Ініціатива міститиме кілька компонентів: безпека освітнього простору, зокрема облаштування бомбосховищ, активності в укриттях, інструкції для вчителів і навчання з мінної безпеки, а також психосоціальна підтримка, залучення й розвиток молоді.

Проект буде реалізований ЮНІСЕФ разом з Міністерством освіти і науки та іншими органами влади за підтримки першої леді України Олени Зеленської.

За словами голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурата Шахіна, війна в Україні та руйнування освітньої інфраструктури чинить нищівний вплив на життя та майбутнє понад 5,7 мільйона школярів.

«Разом із пані Зеленською ми працюватимемо над захистом прав кожної дитини та створенням можливості продовжувати навчання в ці складні часи. Освіта є правом та однією з найважливіших інвестицій, щоб дати дітям відчуття нормальності й безпеки. Діти в Україні та за кордоном потребують безпечного доступу до навчання та психологічної підтримки. Їм потрібен простір і можливість взаємодіяти з однолітками та допомога з освітнім процесом, який вони пропустили через війну», – розповів Мурат Шахін, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Це важливо для всіх: батьків, дітей, учителів та адміністрацій шкіл. Адже юним українцям необхідно вчитися. Освітній процес також допомагає їм підтримувати ментальне, фізичне здоров’я та психосоціальний розвиток.

Дорослі разом із дітьми мають змогу обрати формат навчання у новому році: онлайн, офлайн чи комбінований. Однак питання освіти має залишатися пріоритетом для кожної дитини.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *