В Україні створили Український глобальний університет

В Україні створили Український глобальний університет (Ukrainian Global University) для підтримки переміщених студентів, науковців та стипендіатів.

Ця неприбуткова ініціатива спрямована на те, щоб об’єднати найкращі освітні заклади світу й надати доступ українським студентам, стипендіатам, науковцям та викладачам до навчальних закладів по всьому світу, а також нових стипендій та програм постдокторантури.

Так, у межах проєкту українці отримають можливості для отримання якісної освіти та проведення досліджень, що сприятимуть відновленню України.

Також ініціатива підтримає тих, хто бажає навчатися або проводити дослідження за кордоном з подальшою перспективою повернення додому та відбудови України.

За словами радниці – уповноваженої Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольги Будник, головна мета UGU – подолати руйнівні наслідки російської агресії в Україні та залучити провідний світовий досвід для побудови нової України як гордого члена світової спільноти вільних і демократичних націй.

«Інтеграція України в світовий освітній простір була і залишається одним із ключових пріоритетів нашої держави. Започаткування Українського глобального університету – це заклик до всієї освітньої світової спільноти підтримати українських школярів, студентів, науковців в отриманні якісної освіти. Ці люди повернуться в Україну, щоб відбудовувати її після війни, маючи за спиною освіту світового рівня», – підкреслила Ольга Будник.

На даному етапі команда UGU зосереджена на налагодженні особистих та інституційних партнерств зі школами, закладами вищої освіти та дослідницькими центрами по всьому світу, які будуть готові розглядати заявки на середньо- і довгострокові програми від українців та спонсорувати студентів, науковців та дослідників.

Наразі Стенфорд, Гарвард, Сорбонна та десятки інших провідних університетів світу вже підтримали ініціативу.

Деталі та умови узгоджуються з кожною установою-партнером окремо, але всі партнери повинні підписати відкритий меморандум з UGU, який визначає спільні цінності та принципи.

Щоб максимізувати зусилля ініціативи UGU, команда створює мережу волонтерів. Випускники та представники навчальних закладів з усього світу можуть приєднатися до команди UGU та допомогти підключити більше інституцій до мережі. Вони можуть стати послами UGU у своїх школах, коледжах, університетах або звернутися до адміністрації будь-яких установ по всьому світу, щоб ініціювати процес встановлення їхнього партнерства з UGU.

Якщо українські студенти або науковці бажають стати учасниками UGU, вони можуть скористатися спрощеним процесом подачі заявки на сайті UGU. Після цього вони матимуть пройти повний або спрощений процес подачі заявки до будь-якого навчального закладу, зазначеного на платформі, щоб збільшити свої шанси на вступ.

UGU також співпрацює з онлайн-програмою для вивчення мов DuoLingo, щоб українці могли безкоштовно складати тести з англійської мови та отримувати сертифікати, де б вони не знаходилися. 

Обов’язковою умовою для участі у програмі для всіх студентів є повернення в Україну після завершення навчання або дослідження, щоб допомогти відновити країну після війни.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ПАРТНЕРСТВО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *