Відмовили через стать: українська журналістка зіткнулася з сексизмом щодо проведення заходу

Коротка версія новини

  • Українська журналістка Яна Брензей зіткнулася з сексизмом стосовно проведення економічного заходу.
  • Медійниці відмовили у співпраці, посилаючись на нібито її стать, хоча вона має глибокі знання в економіці та досвід у проведенні подібних подій.
  • Брензей висловила розчарування у неназваній організації, яка вважала, що чоловіки краще підходять для модерування економічних заходів.
  • Журналістка наголосила на своїй оптимістичній вірі, що відмова могла базуватися на неприхильності до неї, а не на статі. Але підкреслила, що сексизм у будь-якому вигляді неприпустимий.

Журналістці Яні Брензей відмовили у проведенні заходу через стать / Колаж 24 Каналу

Українська журналістка “Вікна-новини” і телемарафону “Єдині новини” Яна Брензей зіткнулася із сексизмом стосовно проведення економічного заходу. Медійниці відмовили у співпраці через стать.

Як розповіла Брензей у своєму інстаграмі, цей інцидент стався за кілька днів до проведення заходу. Водночас журналістка переконана, що аргумент стосовно статі не є основною причиною, чому їй могли відмовити вести економічну подію.

Журналістка Яна Брензей зіткнулася з сексизмом

У своєму дописі Брензей розповіла, що, попри пропозиції про співпрацю від кількох компаній, вона відмовилася від них через свій щільний графік. Вона висловила розчарування однією неназваною організацією, яка відмовила їй на підставі переконання, що чоловіки нібито більш обізнані в економічних питаннях.

Мала я модерувати конференцію на економічну тематику для великої компанії. І от за кілька днів до неї пишуть: “Вибачте, ми тут подумали, що краще, аби вів чоловік, тому дякуємо – до побачення”. Я перечитала повідомлення кілька разів. Серйозно? Якщо економічна тематика, то краще чоловік?,
– обурилася журналістка.

Журналістці Яні Брензей відмовили у проведенні конференції через стать / Фото з інстаграму Яни Брензей

Брензей стверджувала, що відмова їй у роботі не ґрунтувалося на браку знань чи досвіду. Вона впевнено заявила про свої глибокі знання в економіці та підкреслила свої академічні досягнення як однієї з найкращих випускниць програми економічної журналістики Київської школи економіки.

“Я модерую заходи для міжнародних структур типу ООН та ОБСЄ. Заходи за участі перших осіб держави. Ця конференція мала б бути четвертою лише цього місяця у моєму графіку. Але є недолік – у мене ХХ-хромосоми, а не XY”, – написала вона.

Яна Брензей все ще оптимістично вірить, що проблема ґрунтувалася лише на неприхильності до неї, але ніяк не через те, що вона жінка. Однак вона зазначила, що якщо ж вибір усе ж базувався на статі – то це вже “печерний сексизм”.

Зверніть увагу! Яна Брензей є також співавторкою ютуб-каналу “Палає”, який веде разом зі своєю подругою журналісткою Еммою Антонюк. Авторки розбирають нагальні теми, які турбують сучасне українське суспільство, зокрема, вони також торкалися й теми сексизму в одному зі своїх відео.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *