Визначені спеціальності, що мають особливу підтримку

Міністерством освіти і науки затверджений перелік спеціальностей, яким надаватиметься особлива підтримка під час вступної кампанії 2023 року.

Особливістю вступу на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, є те, що на них можна бути зарахованим на навчання за контрактом без результатів зовнішніх іспитів (НМТ, ЄВІ, ЄФВВ).

Цьогоріч до переліку включено 61 спеціальність, що користуватимуться підтримкою держави.

Вступити на контракт на основі повної загальної середньої освіти, ступеня фахового молодшого бакалавра на ці спеціальності можна буде лише за результатами співбесіди або розгляду мотиваційних листів у закладі вищої освіти.

Для вступу на контракт  у магістратуру на ці спеціальності можна буде використовувати результати фахового іспиту або розгляду мотиваційних листів.

Також для вступу на бюджетну форму навчання на ці спеціальності буде застосовуватись галузевий коефіцієнт, який дорівнює 1,02.

Галузевий коефіцієнт буде використаний для підтримки вступників з пріоритетним вибором (перша та друга пріоритетність) однієї зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

ДИВИТИСЯ ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

вступ на бакалавра

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *