У комітеті ВР закликали відкрити початкові школи

Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак закликав місцеві органи влади дозволити працювати всім закладам освіти, і в першу чергу дитячим садкам та початковим школам.

За його словами, робота закладів освіти у звичайному режимі має бути відновлена за умови 100% вакцинації працівників.

Він зокрема, наголосив, що дистанційна форма навчання є неефективною для учнів 1-4 класів.

«Більше того, вона шкодить економіці країни, бо щонайменше один з батьків повинен залишатись вдома для догляду за дітьми замість того, щоб працювати для забезпечення гідного життя своєї родини», – зазначає голова профільного комітету.

Також Сергій Бабак підкреслює, що наразі постанова Кабінету Міністрів дозволяє працювати закладам освіти навіть в «червоних» зонах.

«Але останнім часом місцеві комісії ТЕБ та НС (мають таке право) приймають рішення про переведення на дистанційну форму навчання заклади освіти незалежно від рівня вакцинації», – наголошує голова парламентського комітету.

В результаті навіть за 100% вакцинації діти не будуть ходити до школи. 

«Вважаю це неприпустимим і закликаю місцеві органи влади дозволити працювати всім закладам освіти, в першу чергу закладам дошкільної освіти і початкові школи, за умови 100% вакцинації – працювати в звичайному (очному) режимі, як це й передбачено Постановою КМУ! Не відбирайте в дітей майбутнє, в батьків – нерви і зусилля, а в країни – економіку», –резюмував голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *