У МЗС Литви припустили, чи застосує Путін ядерну зброю

Коротка версія новини

  • Міністр закордонних справ Литви вважає, що Путін блефує та не ризикуватиме використати ядерну зброю.
  • Досі є країни, які підтримують Росію, але навіть вони відвернуться, якщо Росія скористається ядерною зброєю.
  • Міністр також попередив інші країни, що їхня бездіяльність може призвести до того, що війна вийде за межі України.

Чи застосує Путін ядерну зброю / Колаж 24 Каналу

Росія знову вдається до ядерного шантажу. Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс висловив свою думку щодо того, чи може російський диктатор застосувати ядерну зброю.

Габріелюс Ландсбергіс переконаний, що Путін блефує і не наважиться використати ядерну зброю. Він також назвав причини, чому так вважає.

Путін може втратити все в одну мить

Глава МЗС Литви зазначив, що поки що є країни, які підтримують агресора. Однак навіть вони відвернуться від Росії, якщо вона використає ядерне озброєння.

Він (Путін – 24 Канал) нічого не виграє від цього, але все втрачає. Деякі країни на його боці, або він так думає. Китай явно підтримує Росію, глобальні партнери в Латинській Америці, Африці теж швидше на боці Путіна. Але якщо загрози стануть реальністю, все партнерство зникне в одну мить,
– заявив він.

Він також додав, що позиція, зайнята деякими провідними державами, щоб уникнути ескалації, може виявитися згубною. Він переконаний, що це лише посилює ризики того, що війна вийде за межі України.

Цей шлях, якщо слідувати нашій стратегії, веде до руйнування країни. Він може призвести до справжнього конфлікту вже за межами України, до нього можуть бути залучені інші країни. Тому що ми посилаємо Путіну дуже чіткий сигнал: якщо ви нам загрожуєте, ми відступаємо,
– заявив міністр.

Що передувало

  • Нагадаємо, нещодавно Міністерство оборони Росії оголосило про початок підготовки до навчань із застосуванням нестратегічної ядерної зброї.
  • Також стало відомо, що у Білорусі біля міста Осиповичі розбудовують військову базу, на якій росіяни можуть зберігати ядерну зброю.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *