Українські міста отримають $300 млн на термомодернізацію

Світовий банк надасть 300 млн дол. на проведення термомодернізації в українських містах.

Про це було домовлено під час зустрічі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова з регіональним директором Світового банку у справах країн Східної Європи Арупом Банерджі.

За словами Чернишова, Світовий банк є надійним партнером України, що підтверджується спільними проектами останніх років, які спрямовані на розвиток міської інфраструктури.

«Йдеться про модернізацію сектору централізованого теплопостачання, а також водопостачання та водовідведення. Сьогодні ми обговорюємо старт нового проекту – 300 мільйонів доларів будуть виділені на проведення енергоефективних заходів в Україні. Завдяки цьому міста зможуть отримати більше ресурсів на термомодернізацію шкіл, садочків, систем теплопостачання, а також забезпечення вуличного освітлення. Проект стане потужним внеском у енергетичну стабільність нашої держави. Енергоефективність – один з ключових напрямів діяльності Мінрегіону», – наголосив Чернишов.

У Міністерстві розвитку громад та територій зазначають, що станом на кінець 2021 року спільні проекти Мінрегіону та Світового банку дали можливість скоротити споживання природного газу більш ніж на 27 мільйонів кубометрів, викиди вуглекислого газу (CO2) – на понад 45 тисяч тонн на рік, а також заощадити понад 26 гігават енергії.

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *