Університет Нової Гориці пропонує безкоштовну магістратуру  

Університет міста Нова Гориця (Словенія) запрошує кандидатів з України на безоплатну міжнародну магістерську програму «Лідерство у відкритій освіті».

Програма розроблена Університетом Нової Гориці у співпраці з кафедрою ЮНЕСКО з відкритих технологій для відкритих освітніх ресурсів Інституту Йожефа Стефана.

Університет пропонує 3 місця на цій програмі для кандидатів з України без оплати за навчання. У разі наявності понад 3 кандидатів від України також можуть бути розглянуті додаткові кандидати.

Організатори також запрошують студентів, які навчаються в українських університетах, для навчання за цією програмою як студентів по обміну Erasmus.

Випускникам пропонують оволодіти розробкою та впровадженням відкритої освіти від рівня курсів і навчальних програм до інституційного, національного та міжнародного рівня. Велика увага під час навчання приділятиметься цифровим компетентностям. Студенти також отримають міждисциплінарні знання про технічні, педагогічні, економічні та соціальні аспекти відкритої освіти. 

Випускники програми будуть підготовлені до керівництва проєктами, ініціативами, спільнотами та стратегічним розвитком у сфері відкритої освіти.

Викладання проводитиме міжнародна команда експертів (включно з кількома кафедрами ЮНЕСКО). Навчання проходитиме переважно або повністю онлайн, залежно від обставин. Мова навчання – англійська.

Для отримання додаткової інформації кандадати можуть звернутися за адресами [email protected] або [email protected]

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ 

освіта за кордоном

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *