Загинув головний сержант бригади “Хартія” Олександр Ющенко

Олександр Ющенко загинув на війні / Колаж 24 Каналу

На війні, під час виконання бойового завдання, загинув головний сержант 13-ї бригади Національної гвардії України Хартія Олександр Ющенко.

Про це повідомила пресслужба 13-ї Бригади Національної гвардії України “Хартія”. У бригаді назвали загибель сержанта непоправною втратою для всієї військової родини.

“Олександр Михайлович зробив вагомий внесок у формування сержантського корпусу, був гідним прикладом та справедливим керівником”, – ідеться у повідомленні.

Олександр Ющенко виховав сотні видатних бійців / Фото з соцмереж

Важливо! Попрощаються з військовим сьогодні, 26 квітня, о 11:00 годині у Луцьку в Кафедральному соборі Святої Трійці. На війні з самого початку 2014-го: що відоммо про Олександа Ющенко

Олександр “Капа” Ющенко почав свою військову кар’єру ще у 2005 році, вивчившись на танкіста. За рік “Капа” став командиром відділення.

Повернувся до військової справи у 2014 році. У складі спецпідрозділу “Омега” брав участь у бойових діях на Сході країни. Був нагороджений вогнепальною зброєю та орденом За мужність ІІІ ступеня.

У 2015 році був одним із засновників формування 4-тої бригади оперативного призначення Нацгвардії України Рубіж.

“Це перше в історії незалежної України формування, яке було створене згідано натівських стандарті. Вона не мала аналогів серед інших військових формувань”, – наголосили в пресслужбі.

Олександр Ющенко боронив Україну від росіян від початку війни, з 2014 року / Фото з соцмереж

У 2018 році став командиром відділення у 25-тій окремій бригаді охорони громадського порядку НГУ. А 2022 році був мобілізований на особливий період до ССО ЗСУ. Згодом перевівся до 5-ї окремої бригади НГУ.

Розпочав службу в 13-ї бригаді оперативного призначення НГУ Хартія з квітня 2023 року.

24 Канал висловлює щирі співчуття рідним і близьким військового.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *