Закладам освіти варто підготуватися до переходу в онлайн

У разі переведення всієї території України з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, яке може відбутись вже наступного понеділка 13 вересня, працювати у звичайному режимі зможуть лише заклади освіти, колективи яких провакциновані на рівні щонайменше 80%.

Про це у коментарі телеканалу Україна 24 повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, Міністерством охорони здоров’я подано клопотання до Кабінету Міністрів щодо переведення всієї території України з «зеленого» на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки через перевищення індикаторів, що дозволяють перевести територію країни з зеленого рівня епідемічної небезпеки в жовтий.

«Ми від МОЗ подали клопотання до Кабміну, поточного тижня відбудеться комісія техно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. І швидше за все, з наступного понеділка Україна перейде на «жовтий» рівень епідемічної безпеки. Відповідно, будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і стосуються в основному масових заходів», – сказав Ляшко.

Він також зазначив, що на «жовтий» рівень небезпеки перейде вся територія України. Водночас якщо у регіонах відбуватиметься погіршення ситуації до «помаранчевого» або «червоного» рівня, країна перейде до регіонального розподілу на зони епідемічної небезпеки.

«Щодо освітніх закладів, то діє норма, яка передбачає, що школи в off line працюють, якщо 80% педагогів вакциновані проти коронавірусної хвороби. У разі, якщо така норма не дотримується, то школи переходять в online режим», – сказав міністр охорони здоров’я.

Він також зазначив, що для «жовтого», рівня епідемічної небезпеки вакцинованими вважатимуться особи, які отримали навіть першу дозу вакцини, водночас для «червоного» – має бути забезпечений повний курс вакцинації.

Як відомо, перехід країни на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності) означатиме, що відвідування закладів освіти стане можливим лише  за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу.

коронавірус

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *