Замінено командувача ОТУВ “Харків”, – джерела

Змінили командувача ОТУВ “Харків” / Колаж 24 Каналу

00:00

Російські війська продовжують просуватися у Харківській області. На тлі цих подій було змінено командувача ОТУВ “Харків”.

Новим командувачем став Михайло Драпатий замість Юрія Галушкіна. Зазначимо, що Драпатий також залишається на посаді заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України. Про це повідомляють джерела 24 Каналу в ОТУВ “Хортиця”.

В ОТУВ “Харків” новий командувач

На тлі наступу російських військ на північ Харківської області в ОТУВ “Харків” відбулися зміни у керівництві. Командувачем ОТУВ “Харків” призначено бригадного генерала Михайла Драпатого, який замінив на цій посаді Юрія Галушкіна.

Згідно з рішенням військового керівництва з 11 травня бригадного генерала Михайла Драпатого призначено на посаду командувача оперативно-тактичного угруповання військ (ОТУВ) “Харків”,
– розповіли джерела в ОТУВ “Хортиця”.

Зазначимо, що разом з новою посадою генерал Драпатий залишається на посаді заступника начальника Генштабу ЗСУ.

Що відомо про Михайла Драпатого

Михайло Драпатий – колишній командир 2 механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Зокрема, він відзначився у травні 2014 року. Саме він вводив свої підрозділи до Маріуполя для підсилення підрозділів, які відбивали штурм терористів.

У 2014 році Михайло Драпатий вступив до Національного університету оборони України. Пізніше він перевівся на заочну форму навчання та повернувся до зони АТО у званні начальника штабу 30-ї окремої механізованої бригади. У 2016 році він обіймав посаду командира 58-ї окремої мотопіхотної бригади, а від 2017 року він виконував обов’язки командира бригади безпосередньо в зоні АТО.

У квітні 2019 року йому було присвоєне звання полковника, а в серпні того ж року він розпочав навчання у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Драпатий також відзначився у звільненні правобережжя Херсонської області у 2022 році. Він був одним із тих командирів, що керували звільненням українських територій.

До січня 2024 року Драпатий очолював оперативне угруповання “Херсон”. У лютому 2024 року він був призначений заступником начальника Генштабу з підготовки військових.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *