ЗСУ готують нові бригади, частину з яких розгорнуть для захисту Києва, – Павлюк

Коротка версія новини

  • ЗСУ готують нові бригади для підготовки до наступу росіян. Частину з них розгорнуть для захисту Києва.
  • Командувач Сухопутних військ наголосив, що за 2,5 роки окупанти так і не відмовилися від амбіцій захопити столицю України.

Павлюк про підготовку до ворожого наступу / Колаж 24 Каналу (фото ілюстративні)

Сухопутні війська ЗСУ готують нові бригади для підготовки до наступу агресора. Частину з них розгорнуть для захисту столиці.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ. Генерал-лейтенант Олександр Павлюк зазначив, що головною проблемою є техніка, а не люди.

“Ми знаємо, яку ключову роль відіграватиме захист столиці в майбутньому”

Одне з найневідкладніших завдань Сухопутних військ – підготовка десяти нових бригад. Командувач зауважив, що головною проблемою є техніка, а не люди. Нашій державі вкрай необхідна артилерія та бронетехніка. Україна сподівається на допомогу Заходу.

За словами генерал-лейтенанта, частину нових сил буде розгорнуто для захисту Києва. Павлюк пояснив, що за 2,5 роки російські загарбники так і не відмовилися від амбіцій захопити нашу столицю.

Захист Києва залишається однією з наших головних турбот, як би важко не було на Сході. Це серце України, і ми знаємо, яку ключову роль відіграватиме захист столиці в майбутньому,
– підкреслив командувач Сухопутних військ.

Коли настане критична фаза війни

  • Також Олександр Павлюк попередив, що на Україну чекають важкі місяці. Агресор намагається посилити атаки до того, як наша держава отримає обіцяну допомогу від США.
  • За словами Павлюка, окупанти зараз кидають всю боєздатну техніку, яка у них є, проти виснажених українських військ, яким бракує озброєння.
  • Російські загарбники чудово розуміють, що у разі надходження американської допомоги у найближчі два місяці ситуація може обернутися проти них.
  • Саме тому противник намагається скористатися можливістю посилення наступу зараз.
  • Командувач Сухопутних військ заявив, що у травні – червні настане критична фаза війни.
  • Також генерал наголосив, що Україні терміново потрібна посилена протиповітряна оборона.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *