Безкоштовне вантажне перевезення по Україні для найуразливіших сімей

Безкоштовне вантажне перевезення по Україні для найуразливіших сімей
Безкоштовне вантажне перевезення по Україні для найуразливіших сімей

У березні 2024 року компанія “Грузар” розпочинає реалізацію нової програми допомоги для найуразливіших сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сімей учасників бойових дій (УБД), які постраждали від російської агресії. Ця ініціатива спрямована на підтримку тих, хто найбільше потребує допомоги у складний час.

Плани на 2024-2025 роки

Протягом 2024-2025 років компанія “Грузар” планує надати допомогу близько 3000 сімей. Родини, які потребують підтримки, можуть подати заявку на отримання послуг, заповнивши онлайн-анкету на офіційному сайті компанії. Крім того, вони повинні надати підтвердження свого статусу ВПО або УБД.

Надання послуг

Упродовж двох місяців з моменту звернення, компанія “Грузар” зобов’язується надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей. Це дозволить значно полегшити побутові труднощі та допомогти у налагодженні нового життя на новому місці.

Досягнення попередніх років

У 2022-2023 роках допомогою громадської ініціативи від компанії “Грузар” вже скористалося близько 1500 родин, що становить понад 5000 людей. Ці показники свідчать про значний внесок компанії у підтримку українських сімей у важкі часи.

Процес подачі заявки

Для подачі заявки на отримання допомоги необхідно уважно заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka. Важливо зазначити, що заповнення анкети не гарантує автоматичне отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія надаватиме пріоритет найбільш нужденним сім’ям.

Контакти для підтримки

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки: +380 93 990 18 91 (пн-пт, 10.00-18.00).

Компанія “Грузар” залишається вірною своїй місії підтримувати українські родини, які опинилися в складних життєвих обставинах, і прагне зробити свій внесок у полегшення їхнього життя.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *