Домой Користні поради Як створити вдалу заявку на Global Teacher Prize Ukraine 2020

Як створити вдалу заявку на Global Teacher Prize Ukraine 2020

269
0

Фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2019 Сергій Петрович поділився порадами та лайфхаками, як заповнювати заявку, щоб потрапити в топ-десятку головної вчительської нагороди України. Сподіваємося, вони надихнуть вас взяти участь наступного разу.

Сергій Петрович — класний керівник, учитель технології та інформатики у вінницькій школі № 16. Також працює у Вінницькому коледжі НУХТ. Зі своїми учнями пан Сергій спілкується на Ви. Протягом 7 років мав порушення слуху після травми, але попри все продовжував працювати вчителем. Навіть більше, у цей період написав і захистив дисертацію та виграв для коледжу безліч грантів. Із колегою придумали і реалізували власноруч «СМАРТ-кабінет фізики» у коледжі. У стіни кабінету вмонтували різні датчики, щоб студенти могли використовувати ці показники під час виконання лабораторних робіт із фізики.

Global Teacher Prize Ukraine — це найграндіозніша мить мого професійного життя. Жоден учительський конкурс в Україні не може порівнятись із цією премією. Стоячи на сцені Національної опери України під оплески переповненої зали, я відчував гордість за те, що працюю звичайним вчителем. Цю емоцію я бажаю пережити і вам, шановні колеги, здобувачі премії у 2020 році. Отже, поради від мене будуть такими:

  • Обов’язково подавайтеся на Global Teacher Prize Ukraine у 2020 році. Бо всі ми є унікальними вчителями і більшість з нас робить дуже круті речі. Тільки інколи не можемо (або не вміємо) заявити про себе. Якщо навіть подавались у попередні роки, але не пройшли чи потрапили тільки до ТОП-50, усе одно подавайте заявку у 2020 році. Досвід моїх колег Майї Тутаєвої та земляка Олега Слушного свідчить, що можливо потрапити у фінал, якщо в попередній рік пройшов лише до півфіналу. Усе це абсолютно реально. Не опускайте руки, а рухайтесь уперед. До слова: я подавався вперше у 2019 році і пройшов у фінал.
  • Не поспішайте відповісти на всі запитання за короткий проміжок часу. Я закінчив оформлювати заявку за добу до дедлайна. Ви завжди можете зберегти інформацію, а потім дописати — є кнопка «Зберегти» (я інакше не міг, у мене весь час реально відбувалося щось нове і значиме. Наприклад, учень виграв олімпіаду, або ми здобули черговий грант для навчального закладу. І я просто дописував ці речі в певні пункти заявки). Цитата з моєї заявки: «Сьогодні, 15.05.2019 у № 21 (1437) найтиражнішої газети Вінниччини «33-й канал» надрукували статтю про коледж (і трішки про мене і мої проєкти:)) «Майбутнє поруч» у Вінницькому коледжі НУХТ».
  • Почніть із цікавих фактів, щоб волонтер, який перевірятиме вашу заявку, зацікавився з перших речень вашою неймовірною розповіддю. І намагайтеся підтримувати цю цікавість протягом усіх відповідей. Наприклад, я почав зі спогадів про своїх неймовірних учителів і про те, чого я в них навчився.

Пам’ятайте, це ваша заявка. І які б круті поради вам не запропонували, саме від вас залежатиме стиль написання і зміст відповідей. Тому відповідальності за ваш результат я, звісно, не несу. Але бажаю гідно оформити свою заявку і потрапити в ТОП-50, потім у ТОП-10, ну і зрештою в ТОП-1!

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here