Ігри на вулиці у зимові канікули

На багатьох українських школярів чекає мрія попередніх поколінь: місяць канікул.  Хай причини тривалого відпочинку сумні (економія електрики), діти радіють. А батьки хапаються за голову від простого прохання погуляти з ними. Зараз немає куди вести дітей на розваги та і якось не до того. Але свіже повітря, спілкування, прості ігри — і попри всі негаразди, новорічні канікули стають яскравою сторінкою дитинства 

 Як не нудно провести зимові канікули з дітьми?

Для батьків свята — не лише відпочинок, а й випробування: чим зацікавити дітей. Зимові ігри для дітей, які зібрала «Освіторія», зроблять кожен день канікул і приємним, і корисним. А головне — спрямують енергію дітей у мирне русло.

Читати далі

Сніг і веселощі: 9 цікавих зимових розваг на вулиці з дітьми

Морози, сніг та лід — нині не регулярні прикмети зими, а дари природи, якими варто користуватися, якщо вони є. Але що новенького запропонувати дітям, окрім санок, сніговиків та гри у сніжки? «Освіторія» зібрала незвичні зимові розваги, які сподобаються хлопчикам і дівчаткам

Читати далі

Новорічні вихідні: 7 приємних справ для батьків і дітей

«Освіторія» пропонує для батьків чимало варіантів приємних і пізнавальних занять із дітьми, які допоможуть зробити цей холодний час року надзвичайно теплим, затишним і магічним. 

Читати далі

Адвент і блекаут: запали дитині світло

Адвент — це очікування свят. А коли вони вже тривають, можна скористатися ідеями завдань та наповнити дні канікул цікавими та корисними справами. 

Читати далі

Як навчити дитину вигадувати та розповідати історії

Прогулянка — не лише для ігор, але й для цікавих розмов, розповідей один одному. А чи реально навчити дітей створювати яскраві емоційні історії та ще й із сучасною мораллю? Процес прискорить техніка «зламана казка».

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *