Удосконалюйте свою англійську

Nnz-jfzNpsZ2ttcYGOrgS12K1dA8ovyugBdJFN9UILFBS97V1zgxraPE9meFJ5LsQQ1uhXxYEQJzFrENve0jBXh93dOZ53cNoTwJi01rELSZesF_sAQ4--5ad-DDSS-45FVULEQ1WsQ7Q5NS7m5HM479VlWrJnsV9FEszDheiu2KSDbb7TjnHStXGJNweQ

Усі студенти хочуть покращити свою англійську, але, як ви добре знаєте, це може бути важко! Щоб вчитися, потрібно працювати над всіма напрямками.

Чотири основні сфери, на яких вам потрібно зосередитися, це: читання, письмо, говоріння та аудіювання. Наші курси англійської мови сприяють розвитку цих «основних навичок», тому що всі вони необхідні для гарного вивчення англійської мови онлайн.

Ось кілька корисних способів, які допоможуть вам навчитися. Удачі!

Говорити

Розмовляйте якомога більше! Це найкращий спосіб вивчити англійську. Немає нічого, як розмова, яка допоможе вам покращитися. Хоча ви можете практикувати читання, письмо та аудіювання самостійно, очевидно, що найкраще говорити з кимось англійською. Найкращий спосіб зробити це – бути в англомовному середовищі. Пройдіть курс англійської мови в англомовній школі, а ще краще – вивчіть англійську в англомовній країні.

Найшвидший спосіб вивчити англійську – оточити себе носіями мови. Також візьміть звичку думати англійською, не перекладайте зі своєї мови на англійську, оскільки це сповільнить вас. Коли ви говорите, використовуйте речення, які відразу і природно здаються вам правильними, часто вони правильні! Багато студентів вчаться розвивати «інтуїцію», користуватися своєю і довіряти.

Спочатку це може здатися дивним і незручним, але запишіть свою розмову та прислухайтеся до своєї вимови, швидкості та потоку вашої мови. Це дасть можливість усвідомити, над якими напрямками потрібно працювати. Нарешті, весело співати англійською, тому вивчіть кілька англійських пісень і підспівуйте!

Слухати

Це справді навичка, над якою потрібно працювати щодня. Як і в усній частині, найкраще бути в повністю англомовному середовищі. Повне занурення – найкращий спосіб підвищити свій рівень. Знову ж таки, ніщо не зрівняється з навчанням у школі англійської мови за кордоном.

Крім того, корисно дивитися телешоу чи фільми англійською мовою. Новини можуть бути важкими для студентів-початківців, але чим більше ви слухаєте, тим більше розумієте. Як вправу, добре мати щось слухати знову і знову. Наприклад, DVD можна повторювати, а новини – лише один раз. Для повторного прослуховування спочатку спробуйте вловити загальний зміст, потім прослухайте вдруге, щоб отримати більш глибоку інформацію.

Навчіться користуватися DVD або CD, слухайте та повторюйте почуте. Пам’ятайте, що носій англійської мови не буде повторювати щось 10 разів, щоб ви це зрозуміли, тому вам потрібно зосередитися на прослуховуванні, щоб зрозуміти це з першого разу.

Школа англійської мови american english допоможе вам.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *