Як купити автомобіль із США?

Як купити електрокар, мотоцикл чи іншу техніку із США з максимальною вигодою? У цій статті ми постараємося якомога повніше та детальніше описати весь механізм купівлі авто, мотоцикла чи іншої техніки зі США, при цьому заощадити значну суму.

Як купити автомобіль із США?
Як купити автомобіль із США?

Розмитнення автомобілів з США

Насамперед вивчіть вартість доставки та митних зборів в Україні. Ці дані можна переглянути на сторінці https://bexhilltrading.net/ua/services/dostavka-avto-iz-ssha/ компанії «Bexhill Trading Auto», яка є офіційним партнером американських аукціонів в Україні.

Немало важливо те, в якому стані продається автомобіль або мотоцикл на аукціоні в Америці. Вартість так званих страхових автомобілів на аукціоні в США відрізняється в кілька разів від ціни цілого транспорту з такими ж параметрами. Розмитнення автомобілів до 3 років так само залежить від стану авто. На набагато вигідніше брати автомобіль із США з ушкодженнями, нехай і з незначними.

Пошук транспортного засобу на аукціонах в США

Вивчивши розмитнення і прикинувши, які пошкодження авто або мотоцикла Вас влаштують, переходьте безпосередньо до пошуку транспортного засобу, що цікавить, на аукціонах в Америці. Пошук на сайті “Bexhill Trading Auto” здійснюється досить просто. Ви можете придбати транспортний засіб:

На наступному етапі у фільтрі (він знаходиться ліворуч якщо ви зайшли з настільного ПК) виберіть параметри автомобіля, мотоцикла або іншого ТЗ, що цікавлять Вас (модель, рік, об’єм і т.д.). Пошук на аукціонах США здійсниться автоматично.

На що звертати увагу при покупці автомобіля у США

Під час перегляду безпосередньо самого автомобіля або іншого транспорту звертайте увагу на пошкодження візуально за фотографіями. Також у Характеристика транспортного засобу зверніть увагу на пункт Опис. У ньому вказано на ходу автомобіль чи інше ТЗ.

Також компанія «Bexhill Trading Auto» пропонує не лише підтримані автомобілі, а й нові за добрими цінами.

Вартість транспортного засобу складається з:

  • Ціна на аукціоні або на дилерському майданчику
  • Аукціонний збір (якщо купуємо на аукціоні)
  • Доставка по території США до місця навантаження Вашого транспортного засобу для подальшої транспортування
  • Доставка через океан до порту призначення
  • Доставка у регіон замовника
  • Послуги компанії
  • Розмитнення
  • Ремонт (якщо потрібно)

При виборі автомобіля, мотоцикла або іншого транспортного засобу не варто поспішати і купувати перший-ліпший. Як правило, моментально купуючи транспортний засіб не отримуєш максимальної вигоди від покупки. Краще “половити” гідний варіант та отримати авто з найбільшим запасом заощаджених коштів.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *