
У коледжах наближається до завершення процес виконання вимог для вступу на бюджетні місця для випускників 11 класів.
Наближається до завершення процес виконання вступниками вимог для зарахування на бюджетні місця до коледжів, які вступають після 11 класу.
Вирішальним етапом вступної кампанії для таких абітурієнтів буде зарахування, що має відбутися не пізніше 18:00 19 серпня.
Абітурієнти, які не встигли виконати вимоги до зарахування до 18:00 14 серпня, не можуть бути зараховані на цю конкурсну пропозицію.
Після того, як абітурієнти виконають необхідні умови для зарахування, переліки рекомендованих до зарахування оновлюються.
Абітурієнтам, виходячи з їхньої позиції у рейтинговому списку, можуть бути надані рекомендації для зарахування на бюджетні місця, якщо такі місця стануть доступними після оновлення списків, не пізніше 12:00 17 серпня.
Абітурієнти, які отримали рекомендації на зарахування після оновлення списків, повинні виконати вимоги для зарахування на бюджет до 18:00 18 серпня.
Зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання відбуватиметься не пізніше 12:00 30 серпня.
Переведення на вільні бюджетні місця з контрактної форми навчання здійснюється не пізніше 30 серпня.
Водночас, можливість вступу на контракт за умов додаткового зарахування надається не пізніше 15 жовтня.
Вступ.ОСВІТА.UA у Telegram.
