
Щорічно УЦОЯО публікує приклади тестових комплектів з усіх дисциплін, котрі застосовувалися під час іспиту. Замість пробного НМТ варто використати минулорічні тести, – УЦОЯО
Замість тренувального національного мультипредметного іспиту абітурієнтам радять застосувати екзамени попередніх років.
Таку рекомендацію в коментарі Укрінформу висловила керівниця Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
За її словами, щороку УЦОЯО робить доступними зразки екзаменаційних матеріалів з кожної дисципліни, які були використані при проведенні тестування.
«Вони збігаються і за структурою, і за наповненням, і за рівнем складності з тими, які застосовувалися в аудиторіях. І, фактично, там вони і є, ті, що були в аудиторії. Тобто абітурієнт може у зручний для нього час пройти чотири тести, які планує складати. Необхідне тільки інтернет-підключення», – підкреслила Вакуленко.
Вона також додала, що для тих, у кого немає інтернету, теж є рішення – можна завантажити торішні екзамени у форматі PDF і опрацьовувати у зручний спосіб.
«Звісно, тоді методика виконання інша, але це все одно дозволяє оцінити складність матеріалів і ті теми, які дитина ще не засвоїла», – запевнила директорка УЦОЯО.
Експерти сайту Освіта.ua пропонують опрацювати тести з усіх предметів НМТ за 2022–2025 роки та попередні роки ЗНО, котрі були опубліковані УЦОЯО, а також використати тренувальні варіанти для ефективної підготовки до тесту.
ГОТУВАТИСЬ ДО НМТ
Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.
