Домой Статті 7 статей для натхнення вчителів та батьків після тривалого карантину

7 статей для натхнення вчителів та батьків після тривалого карантину

25
0

Якою буде освіта після пандемії? Як відновитися після тривалого карантину і віднайти в собі нові сили? Що допоможе покращити власну продуктивність та ефективність? Чи правильно ми пишемо електронні листи? Все це читайте у найкращих матеріалах травня від Osvitoria.Media за версією редакції.

Освіта після пандемії: Кисневу маску — вчителю

Якою освіта має стати після пандемії? Про що мають подбати вчителі та батьки? Про це розмірковували на Міжнародній конференції «Нова норма. Освіта в епоху після COVID-19». Серед найцікавіших спікерів — переможниці Global Teacher Prize Меґґі Макдоннелл та Ендріа Зафіраку. «Тут має спрацьовувати те ж правило, що й на борту літака: спочатку кисневу маску треба натягнути собі, а вже потім – дитині. Так і у школі: найперше треба подбати про вчителя, — вважає Меґґі Макдоннел. — У педагогів – величезне завдання: вони мають якнайкраще підтримувати учнів. Тож така «киснева маска» для вчителя – це малі класи, адекватна оплата праці та якісний професійний розвиток».

Читати далі

Шукаємо сили: як наш мозок реагує на обмеження карантину

Як правильно ставити пріоритети? Визначати зайве в житті і прибирати його? Залишатися продуктивним попри незручності чи тривожні думки? Про це та багато іншого розповіла на вебінарі від Освіторія Хабу науковиця та психологиня Юнона Лотоцька. Знаходимо сили й нові опори та використовуємо обмеження як спосіб зрозуміти себе краще.

Читати далі

Батьківське не-вигорання: чого нас навчив карантин?

Самоізоляція стала справжнім випробовуванням для сімейного життя: такий собі «ідеальний шторм», коли різні фактори посилюють дію інших і невпинно наближують кораблетрощу. У нашому батьківському блозі — 6 «рятівних шлюпок», які допомогли не потонути у цьому небезпечному вирі.

Читати далі

Як знайти власну формулу ефективності та збалансувати ресурси?

Станіслав Федосєєв — учитель математики та логіки, фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine -2017. Під час вебінару «Освіторії» Станіслав поділився лайфхаками ресурсного мислення і розповів, як вчителю стати багатшим, енергійнішим та впевненішим у собі. Ми законспектували найцікавіші його тези.

Читати далі

E-mail: топ-7 частих помилок в електронному листуванні

Перші тижні карантину для багатьох були найважчими. Навіть для команди «Освіторії», хоча працювати онлайн було не звикати. Ми почали проводити вебінари та чимало інших активностей у мережі — і отримувати безліч запитів. На наші онлайн-події реєструвалися понад 2000 осіб щоразу. Насправді ж — це 2000 комунікацій. І 70 % можна було б зробити ефективнішими та позитивнішими. Ми підготували добірку типових помилок, уникання яких покращило б нашу комунікацію.

Читати далі

Всеукраїнська школа онлайн: Як знімали телеуроки для наймолодших

Фоторепортаж з-за лаштунків знімального майданчика Всеукраїнської школи онлайн — найгучнішого освітнього проєкту цього карантину. Цього разу у фокусі — вчителі, які записували креативні та круті уроки для наймолодших школярів. Щоб написати цей матеріал, журналістка «Освіторії» Оленці Юрченко навіть довелося пройти тест на коронавірус.

Читати далі
Вправи з малювання на карантині, що розвивають уяву та критичне мислення

Художниця Алевтина Кахідзе радить вправи з малювання, які допоможуть вашим дітям розвинути пам’ять, уяву та критичне мислення. Спробуйте — вони дуже надихають.

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here