Домой Статті Гроші освітян у 2020 році: на що чекати і як отримувати більше

Гроші освітян у 2020 році: на що чекати і як отримувати більше

129
0

Як вчителю суттєво вплинути на рівень своєї зарплати та підвищити ціну на ринку праці? Чи можна вже зараз дізнатись, яку заробітну плату ви отримаєте з початком нового року (спойлер — так) та підрахувати, за рахунок чого зростуть доходи? Як взаємопов’язана бідність із освітою, на думку вчених?

Калькулятор для вчителя: розрахуйте зарплату на 2020 рік

Вже третій рік поспіль — абсолютний хіт від «Освіторії» для вчителів, які хочуть вже зараз підрахувати, на яку суму заробітної плати їм очікувати в наступному році. Разом з адвокатом і юридичним радником Юлією Недошовенко ми створили калькулятор, який дає змогу дізнатись, чи зростуть ваші статки з настанням 2020 року. Ми врахували всі нові надбавки та включили до розрахунку прогнозовані 9 % підвищення оплати праці освітян.

Читати далі

Гроші вчителя: 6 способів заробляти більше

Як учителю суттєво вплинути на рівень своєї зарплати? Це питання постає перед кожним педагогом. А півфіналістки Global Teacher Prize Ukraine 2017 — вчителька англійської мови з Черкаської гімназії № 31 Надія Вовченко та вчителька хімії з невеличкого селища Івано-Франкове на Львівщині Оксана Окулова — навіть проводять майстер-класи на тему «Де вчителю шукати гроші». «Освіторія» разом з ними проаналізувала, де можна знайти матеріальні ресурси.

Читати далі

Як вчителю вплинути на свою зарплату 

Де знайти додаткове джерело прибутку? Що можна отримати безплатно? Як вплинути на рівень своєї заробітної плати? Ці питання постають перед кожним педагогом. «Освіторія» проаналізувала, де можна знайти матеріальні ресурси. 

Читати далі

Чи справді ми бідні, і до чого тут школа?

Чи вважаєте ви себе бідним? А Україну загалом? Можливо, ви здивуєтеся після того, як прочитаєте, що таке бідність і скільки людей у світі живуть у злиднях. Троє вчених-економістів провели низку експериментів, щоб зрозуміти, як взаємопов’язана бідність з освітою, здоров’ям та світоглядом людей. Саме за ці польові експерименти вони отримали Нобелівську премію з економіки 2019. Всі подробиці у нас

Читати далі

Підвищення кваліфікації: Як і куди зростати українським вчителям?

Важливе про українських вчителів – у цифрах. Від рівня зарплат освітян до питань про професійне зростання та чинники комфорту, які напряму впливають на працю вчителів. А також всі подробиці про підвищення кваліфікації вчителів та найцікавіші факти про працівників освітньої сфери в Україні. 

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here