Домой Статті Літня підзарядка вчителя: де шукати натхнення перед новим навчальним роком

Літня підзарядка вчителя: де шукати натхнення перед новим навчальним роком

176
0

Літо у розпалі — а отже час повноцінно відпочивати, шукати натхнення та будувати плани на новий навчальний рік. Ніхто не може сказати напевне, яким він буде. Зрозуміло лише одне — вчителі знову відіграватимуть ключову роль у світі, який розгойдує від невизначеності та викликів. Ми зібрали 5 кращих матеріалів для емоційної та професійної підзарядки вчителів.  

Як учителю запобігти емоційному вигоранню

Чому вчителі так часто переживають емоційне вигорання та як йому запобігти? Своїми спостереженнями поділилася фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 та керівниця інклюзивних проєктів ГО «Бачити серцем» Наталя Гладких. Нещодавно вона повернулася з освітнього фестивалю в Хмельницькому EdFest-2020.Next, де провела майстерки на тему «Запобігання професійному вигоранню та ресурси вчителів». 10 важливих моментів, на які варто звернути увагу, Наталя зібрала в цьому блозі.

Читати далі

«Учителі України, зараз ваш час!» — антикризові поради від Андреаса Шляйхера 

Андреас Шляйхер, світовий освітній експерт та розробник міжнародного тестування PISA, звернувся до українських вчителів у перший день EdCamp 2020. Його головний меседж: «Учителі України, зараз ваш час!» Ми зібрали найцікавіші тези з його звернення.

Читати далі

Неформальна освіта: як почати вчитися та припинити страждати

Що таке неформальна освіта та які її принципи варто запозичити українським школам.

Читати далі

8 креативних вправ для уроків з хімії та біології 

Вчителька хімії черкаської школи Наталія Скакун вважає, що уроки можна зробити цікавими і такими, що надихають, якщо спиратися на інтереси учнів. Адже дітей найновішого покоління Альфа спонукає до навчання все несподіване, фантастичне, оригінальне. А яскравих форматів для цього — безліч. Окрім того, що педагогиня інтегрує хімію та біологію, ще й додає екологічну освіту. «Освіторія» зібрала 8 вправ, які змінять хід уроку й додадуть креативу.

Читати далі

Як створювати наукові меми для уроків

Вчителька хімії Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Анна Арінархова розкаже нам все про навчальні меми — як їх генерувати та використовувати в освітньому процесі.

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here