Найкращі Лотерейні Стратегії Для Початківців

Найкращі Лотерейні Стратегії Для Початківців

Ви коли-небудь мріяли виграти в лотерею? Так, ми так і думали. TheSportsGeek розглядає найкращі поради щодо лотерей для новачків.

Виграш у лотерею – це найбільша рентабельність інвестицій, яку гравець отримає у своєму житті. Щоб виграти мільйони, а можливо, і мільярди гривень, знадобиться лише 74 гривні.

Немає жодної іншої форми азартних ігор, де хтось міг би так багато примножити свій виграш. Зауважте, що джекпот Megabucks на автоматах у Неваді може бути високим. Однак це вітання порівняно з джекпотами Mega Millions.

Найбільший джекпот Megabucks, виграний у Лас-Вегасі, склав 39,7 мільйона доларів. І навпаки, найбільший лотерейний виграш у Сполучених Штатах склав 2,04 мільярда доларів у листопаді 2022 року. У Каліфорнії був лише один виграшний квиток.

З 2016 року було п’ять переможців Mega Million із принаймні 1 мільярдом доларів. Повідомлення про мільярдні джекпоти в нічних новинах нещодавно стали нормою. Ми впевнені, що ви хочете взяти участь в акції, чи не так?

Важливо розуміти, що шанси виграти джекпот Mega Millions астрономічні. Маючи це на увазі, важливо пояснити, що шанси виграти джекпот не є неможливими.

Нижче ми розглянемо коефіцієнти Mega Millions і коефіцієнти для різних популярних лотерей. Враховуючи, що шанси на Mega Millions такі високі, чи варто взагалі давати поради для початківців?

Майте на увазі, що державні та провінційні лотереї мають не лише фірмову гру. Проте новачки часто ігнорують державні лотереї з меншими призами. Спокуса стати мільярдером за одну ніч занадто велика для багатьох гравців, щоб ігнорувати.

Лотерейні поради для початківців

Наші стратегії гри в лотерею для початківців не гарантують, що ви станете наступним мільярдером в Україні. Грайте в лотерею лише для задоволення, а не для гарантованого прибутку. Це найважливіша порада в азартних іграх із випадковим жеребкуванням.

Проте є поради щодо лотереї для початківців, які можна застосувати, щоб отримати від гри максимум користі. Підвищити свої шанси на виграш у лотерею за допомогою належних методів — це все, що ви можете зробити. Решта залежить від жеребкування.

Важливо розуміти, що неможливо передбачити, які цифри вийдуть. Якби це було так, розіграші Mega Millions не доходили б до мільярдів. Якийсь геній лотереї виграв би ще до того, як дійшло до цього моменту.

Нижче ви знайдете наші найкращі стратегії гри в лотерею для початківців. Удачі!

Завжди уникайте загальних шаблонів чисел

Тримаючись подалі від найпоширеніших чисел у лотереї, шанси на виграш джекпоту не покращуються. Однак є перевага уникати номерів, які найчастіше розігруються в лотерею. Сюди входять будь-які лотерейні ігри, де є спільний приз.

Банк розподіляється між людьми з виграшними квитками на Mega Millions. Наприклад, якщо в розіграші 3 700 мільйонів гривень буде чотири переможці, кожен переможець отримає додому 925 мільйонів гривень до сплати податків. Це все ще гарна зарплата, але вона могла бути набагато більшою.

Стає все більш важливим уникати кількох виграшних квитків у лотерейних іграх з меншими призами. Якщо вказано гарантований приз, це означає, що кожен виграшний квиток виграє заздалегідь визначену суму незалежно від кількості переможців. Ці ігри є винятком із цього правила.

Загальні номери лотереї

Отже, на які звичайні номери лотереї грають азартні гравці? По-перше, не грайте в 1, 2, 3, 4, 5 тощо. Багато людей безглуздо використовують ці цифрові комбінації для своїх паролів. Не будьте цією людиною під час гри в лотерею.

Використання будь-якого типу шаблону чисел є нерозумним кроком. Окрім послідовних чисел, уникайте інших шаблонів чисел, які є очевидними. Наприклад, 5, 15, 25, 35, 45 і 55 обов’язково відображатимуться на багатьох квитках.

Замість цього виберіть свої номери навмання. Використання опції швидкого вибору замість вибору власних номерів не ставить вас у невигідне становище. Насправді більшість переможців джекпоту дозволяють комп’ютеру вибрати їхні номери.

Кожен номер має однакові шанси бути витягнутим. Це марна трата часу, намагаючись визначити, які номери випадуть у лотерею.

Грайте у великі числа

Загальна думка полягає в тому, що публіка з меншою ймовірністю розіграє великі числа на вашому квитку. Якщо ви обираєте власні цифри, ми рекомендуємо розглядати високі цифри замість низьких. З цією лотерейною стратегією менше шансів, що ваш виграшний квиток матиме дублікати.

Не піддавайтеся спокусі купити більше квитків, ніж можете собі дозволити

Коли в новинах є великий джекпот, ви побачите, як гравці в лотерею купують кілька квитків. Вони з гордістю демонструють їх у соціальних мережах. Є люди, які можуть купатися у своїх лотерейних квитках.

За статистикою, так, шанси покращуються, коли у вас більше зіграних ліній. Збільшення шансів настільки незначне, що, однак, не має особливого впливу. Розгляньмо шанси виграти джекпот Mega Millions.

Шанс виграти джекпот Mega Millions становить приблизно 1 до 302.5 мільйона. Як ви думаєте, наскільки ще десять квитків вплинуть на ці шанси? Немає нічого суттєвого, щоб виправдати необачне придбання квитків.

Якщо ви хочете купити більше квитків заради задоволення, тоді продовжуйте. Зрештою, гра в лотерею – це лише розвага. Однак купівля більшої кількості квитків не надто підвищує ваші шанси на виграш.

Ми наголошуємо, що купівля лотерейних квитків відповідає вашому бюджету. Не відкладайте покупки речей першої необхідності, оскільки наближається розіграш великої лотереї. Виділяти лотерейний бюджет на кожен місяць у ваших інтересах.

Грайте в лотереї з кращими шансами

Ви шукаєте найкращі шанси виграти в лотерею? Найкращі лотерейні шанси не будуть на ігри з великим джекпотом, зокрема Mega Millions і Powerball. В інших країнах є свої фірмові лотереї.

Lotto Max відома як велика гра в джекпот у Канаді. Шанси виграти джекпот Lotto Max становлять трохи понад 1 до 33 мільйонів. Набагато краще, ніж шанси 1 на 302.5 мільйона в Україні, але це все одно важко перемогти.

Лотерейні стратегії для початківців завжди повинні включати пошук найкращих лотерейних шансів. Компроміс полягає в тому, що джекпоти не такі великі, але хто б не заперечував більше ніж ₴3 700 000 від ставки в ₴37?

Вибери 5 лотерей

У різних юрисдикціях Pick 5 називається по-різному, але правила однакові. Якщо ви правильно виберете всі п’ять номерів, ви виграєте джекпот.

Ця лотерейна гра – це кращий баланс між значним призом і кращими шансами. Fantasy 5 в Україні має шанси виграти джекпот 1:575 757. Це чудові шанси порівняно з Mega Millions.

Шанси виграти джекпот Pick 5 принаймні вищі, ніж загинути в авіакатастрофі — чого Mega Millions і Powerball не можуть сказати. Так, це не мільярд доларів, але 7 400 тисяч гривень сьогодні підуть далеко.

Вибір 3 і вибір 4 — хороші варіанти, якщо ви хочете отримати ще кращі шанси на перемогу. Однак у цих іграх джекпоти значно падають, тому є компроміс.

Шанси виграти в лотерею

Шанси виграти джекпот Mega Millions неймовірні. З шансом виграти 1 з  302.5 мільйонів у вас набагато більше шансів загинути в авіакатастрофі, бути враженим блискавкою або мати свого сина, який грає у шкільний футбол, досягти НФЛ.

А як щодо інших лотерей? Powerball не дає набагато кращих шансів. Ця популярна в Україні лотерея дає вам шанс виграти 1 з 292 мільйонів. Порівняємо найпопулярніші лотереї.

Шанси не на користь гравця. Це зрозуміло. Попри ці найкращі поради для початківців, ніхто не може обіцяти виграти великі гроші.

Грати в лотерею онлайн

Гравці в Інтернеті не можуть грати в лотерею та вигравати в пули в онлайн букмекерських ставках. Однак деякі юрисдикції спрощують гру на свої номери онлайн. Зверніться до місцевої лотереї, щоб дізнатися, чи є вебсайт для гри в лотерею онлайн.

Що стосується онлайн-казино та спортивних книг, то тут є розділи для лотереї. На деяких онлайн сайтах ставок, як космолот онлайн играть, можна робити ставки на лотерею. Наприклад, зараз BetOnline робить ставку, якщо перше число буде парним або непарним.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *