Навушники для занять спортом: які краще вибрати

Навушники — це популярний пристрій для занять спортом. Під музику зручно виконувати ритмічні вправи, бігати, плавати тощо. Для активних занять не підійде будь-яка периферія. Розглянемо, як вибрати навушники для спорту, а також особливості таких моделей.Навушники для занять спортом: які краще вибрати

Формфактор і тип: найпопулярніші моделі

Для виконання активних вправ не підійдуть накладні або повнорозмірні навушники. Варто звернути увагу на вакуумні та вкладки. Враховуйте матеріали, з яких виконана периферія, вони мають бути гіпоалергенними, приємними на дотик.
Вакуумні моделі мають краще шумозаглушення. Якщо хочете придбати таку модель, можна замовити навушники Havit в магазині техніки. Пристрої цього бренду відрізняються якістю та невисокою вартістю. За способом кріплення можна вибрати такі гаджети для занять спортом:

  1. із завушними дужками;
  2. бездротові;
  3. з потиличною дужкою;
  4. із шийним шнурком.

Важливо, щоб кріплення не тиснуло та не натирало, користувач має почуватися комфортно під час тренування.

Технології та звук: важливі моменти

Для тренувань у спортивних залах, на людних майданчиках варто придбати модель з активним шумозаглушенням. Сторонні звуки не відволікатимуть від активних занять. Якщо зазвичай бігаєте вулицею, перетинаєте проїжджі частини, краще вибрати гаджет із режимом прозорості. Він не заглушує шуми ззовні, що підвищує безпеку під час тренування. Крім цього, зверніть увагу на такі параметри звуку:

  1. Опір. Від нього залежить чистота та якість відтворення. Рекомендуємо вибирати моделі з показниками від 16 до 32 Ом.
  2. Чутливість. Параметр впливає на гучність звуку. Прихильникам тихого прослуховування підійдуть моделі з чутливістю до 95 дБ.
  3. Діапазон частот. Вухо людини розпізнає звуки від 20 до 20000 Гц. Якщо периферія охоплює цей діапазон, забезпечується висока частота відтворення.

Серед спортсменів популярні моделі з технологією захисту від вологи. Піт, несприятлива погода не завадять тренуванню з улюбленою музикою.

На що ще звернути увагу

Якщо вирішили придбати бездротову модель, рекомендуємо звернути увагу на показники автономність і версію Bluetooth. Від першого параметра залежить, наскільки довго гаджет здатен працювати без додаткового заряджання. Деякі моделі витримують до 15 годин безперервного відтворення аудіо. Від версії Bluetooth залежить стабільність з’єднання навушників зі смартфоном та радіус його дії. Краще придбати з технологією останнього покоління.
Якщо плануєте використовувати аксесуар для розмов, враховуйте чутливість мікрофона. Що вона вища, то чіткіше людина чутиме кожне ваше слово. Головне — навушники для занять спортом мають бути зручними, не спричиняти дискомфорт і відтворювати аудіо максимально чистим.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *