Домой Статті Новопечерській школі — 6 років: запрошуємо на дистанційне знайомство

Новопечерській школі — 6 років: запрошуємо на дистанційне знайомство

139
0

1 квітня одній із найкращих шкіл України виповнюється 6 років! І вперше за ці роки засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин вітає її в онлайн-режимі, на своїй сторінці Facebook. Новошкола входить до ТОП-100 міжнародного рейтингу найінноваційніших шкіл Microsoft Showcase Schools та знається на вихованні лідерів. Тут Шевченка вивчають за QR-кодами, роздруковують ігри на 3D-принтері, рекламують рослини і ще два роки тому відкрили клас для підтримки дітей з особливими освітніми потребами. Хочемо познайомити вас ближче із цим неймовірним навальним закладом. 

Секрети навчання в Новопечерській школі, що входить до сотні найінноваційніших у світі

Щоб учні Новошколи відчули ту саму жагу до знань, оспівану в усіх книгах із педагогіки, вчителі мають повну свободу творчості у виборі методів роботи. Саме тому під час уроку англійської вчитель Бен може ганяти з учнями м’яча та паралельно «забивати голи» у граматично-лексичні пізнання дітей. На іспанській діти готують гаспачо, а замість звичайних уроків музики тут створюють інструментальний бенд з нуля. І ще безліч цікавинок, про які можна дізнатись тут:

Читати далі

Новопечерська школа: Як виростити майбутніх лідерів

У Новопечерській школі діє так званий Classroom management — система організації класу. На початку навчального року діти разом обирають та встановлюють правила, за якими потім увесь рік житимуть у школі. Це навчає учнів самостійності та відповідальності, а ще вони охочіше дотримуються правил порядку, які самі придумали. А ще вчителі працюють з ментальними установками: тут учень ніколи не почує відверту похвалу на кшталт: «Який ти молодець!», «Ти найкращий!». Як же правильно хвалити дитину? Розповідаємо тут:

Читати далі

«Новопечерська школа — це як джек-пот»

У цій статті випускники Стипендіальної програми Новошколи розповідають про свій досвід. Ці троє молодих людей різні, але в них є щось спільне, «новопечерське»: різнобічність, небайдужість, готовність до змін. Також їх об’єднує те, що всі вони були учасниками Стипендіальної програми від «Освіторії», яка щороку розпочинає новий набір. Слідкуйте за новинами на сайті Освіторії та не прґавте шанс, який дає змогу здібним та активним дітям безкоштовно навчатися в Новопечерській школі.

Читати далі

Супершанс для майбутніх педагогів: як потрапити на стажування в Новопечерську школу

Так, всі ми досі на карантині, але світлі часи обов’язково настануть! Якщо й не цього року, то точно у 2021-му Новошкола чекатиме на знайомство з ініціативними майбутніми педагогами, які зможуть здобути унікальний досвід. Щоб мотивувати студентів та випускників до вчительської роботи, у Новопечерській школі запустять Програму роботи в початкових класах. Актуальні дати оголосимо додатково в матеріалах на нашому сайті. А ось із деталями стажування можете ознайомитись просто зараз:

Читати далі

Як протидіяти булінгу: урок від Ніка Вуйчича в Новопечерській школі

У Новошколі бувають неймовірні дні — як, наприклад, ця зустріч зі знаним на весь світ життєлюбом та красномовцем Ніком Вуйчичем. Він поділився зі школярами ідеями, що надихають та змушують замислитися. Адже ми часто запитуємо себе, де брати сили та витримувати щоденний життєвий тиск. Ось кілька порад та підказок, як стати кращою версією себе:

Читати далі

З учителів — у телезірки: як знімають телеуроки для дистанційного навчання

Ви вже точно чули, що з 6 квітня на 11 телеканал стартує Всеукраїнська школа онлайн. Це наймасштабніший національний проєкт з дистанційного навчання в Україні. Всі відеоуроки записані саме в Новопечерській школі, тож сюди щодня протгом кількох тижнів з’їжджались 40 вчителів, аби доступ до якісної освіти отримали всі діти, незалежно від наявності інтернету вдома. Про те, як відбувались зйомки, що думають про навчання в телережимі самі вчителі та ініціатори цієї освітньої спецоперації – в нашому репортажі. 

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here