Домой Статті Поліграфічні послуги що це і з чого воні складаються

Поліграфічні послуги що це і з чого воні складаються

21
0
Поліграфічні послуги що це і з чого воні складаються
Поліграфічні послуги що це і з чого воні складаються

Поліграфічні послуги що це?

Поліграфічні послуги — це комплекс дій, спрямованих на створення поліграфічних виробів, починаючи від розробки концепції та створення макета до безпосереднього їх виготовлення. Послугами друкарень з кожним роком користуються все більше людей, і якщо раніше до послуг друкарні вдавалися лише компанії і різні організації, то на сьогоднішній день клієнтами друкарень є і приватні особи. Таким чином, поліграфічні послуги нині актуальні як ніколи і дуже затребувані в сучасному світі.

З 2011 року поліграфічні послуги у Львові надає мережа копіювальних центрів та цифрова друкарня КопіБум. У цих центрах сучасна копіювальна і комп’ютерна техніка, а вартість якісних послуг є однією з найнижчих в місті.

Поліграфічні послуги з’явилися дуже давно, коли ще навіть друкарських машин не було, всі роботи здійснювалися вручну, це говорить про високу корисності друкарень ще в далекі часи. Згодом, разом з технологічним прогресом розвивалися і типографії, на сьогоднішній день даний вид діяльності давно переріс з виготовлення лише простих поліграфічних виробів (листівки , плакати, візитки та інше) в виготовлення виробів, які використовуються з різними цілями в різних сферах діяльності (виготовлення зовнішньої реклами , виготовлення предметів інтер’єру, виготовлення сувенірної продукції та інше).

Надання поліграфічних послуг складається з декількох етапів:

  1. Створення макета — важлива частина створення поліграфічної продукції, адже на даному етапі затверджується зовнішній вигляд готового виробу (дизайн, форма, розмір та інше). Складність макетів буває різна, адже на роботу дизайнерів дизайнер в середньому витрачає одну-дві години, а ось для свідомості макета упаковки або поп ап листівки потрібно більше часу.
  2. Підготовка до — перевірка і підготовка макету для друку. Іноді в даний етап входить створення макета, проте нерідко замовники самостійно розробляють макет, і тоді додрукарська підготовка в друкарні починається з перевірки даного макета. Процес додрукарської підготовки залежить від технічного завдання і складності виготовляється вироби, наприклад, при офсетного друку в додрукарської підготовки входить створення друкованих форм, а при інших способах друку такого немає.
  3. Друк — нанесення макета на певний матеріал. Сучасні друкарні дозволяють наносити зображення практично на будь-який матеріал і навіть на готові вироби (одяг, сумки, рюкзаки, чашки та інше). Існує безліч способів друку: цифрова, офсетний, широкоформатний, трафаретний і інші види друку.
  4. Послепечтаная обробка — надання виробу завершеного вигляду. Існує безліч видів постобработки, при цьому деякі поліграфічні вироби не вимагаю ніякої постобробки, наприклад, якщо потрібно надрукувати десять плакатів А2 за допомогою цифрового обладнання, то тут використовуються кожен аркуш формату А2, які не потрібно різати після друку, як у випадку з візитками мул листівками . Постобработка здатна зробити будь-який поліграфічний виріб більш презентабельним, наприклад, можна надрукувати запрошення на звичайному картоні без застосування будь-яких постработ, а можна після друку зробити тиснення фольгою, зробити імітацію оксамиту або просто зробити матову ламинацию, і це зробить запрошення красивішими і оригінальними не тільки візуально, а й тактильно.

Продуктами друкарень користуються практично всі, одна частина населення замовляє їх виготовлення з різними цілями, а інша частина населення прямо або побічно стикається з цими виробами в побуті, на роботі, на вулиці і в інших місцях. Таким чином, сміливо можна сказати, що кожна людина користується або стикається з послугами друкарень.

Оперативна друкарня КопіБум надає повний комплекс поліграфічних послуг, від створення макету до реалізації ідеї. За необхідності, тут можуть окремо створити макет, нанести друк на ваш матеріал або зробити тільки післядрукарські роботи.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here