Лютий багатий на щедрі пропозиції: тренінг у Франції, міжнародний фотоконкурс, можливість побувати на засіданні Ради Європи та Освітньому форумі, онлайн-курси, стажування та премії! Ми зібрали 15 можливостей цього місяця. Сміливо беріть участь!
ENABLЕ — тренінг з інклюзивної освіти у Франції
Освітній тренінг на тему інклюзивної освіти для учасників із 47 країн Європи. Організаційний внесок — 50 євро (покриває проживання, харчування, проїзд, вартість програми). Мова тренінгу — англійська.
Де: Страсбург (Франція)
Коли: 19–25 квітня
Деталі >>
Дедлайн: 4 лютого
Тренінг-сесія «Шкільне лідерство: роль педагога»
Розшукують вчителів-супергероїв! Yong Leaders Program прагне, щоб діти побачили свою школу як прогресивне середовище для самореалізації та розвитку.
Якщо ви готові формувати активне й ефективне самоврядування в Вашій школі — ця тренінг-сесія саме для вас!
Запрошені фахівці розкажуть про те, як розв’язувати проблеми, не обговорюючи їх; чому представники різних поколінь мислять по-різному і як їм шукати спільну мову; про креативні освітні стратегії; цифрові інструменти для роботи педагога; управління фінансами, ефективний бюджет шкільного самоврядування та інше.
Заняття відбуватимуться у Львові щочетверга о 14:00 з 13 лютого по 19 березня! Деталі на Фб-сторінці проєкту.
Реєстрація >>
Дедлайн: 10 лютого
«Youth delegate for a year» у Франції
Рада Європи запрошує представників громадських організацій презентувати свої країни під час засідання РЄ у квітні та жовтні 2020 року у місті Страсбург (Франція). Учасникам оплачують проживання, дорогу і харчування.
Деталі >>
Дедлайн: 15 лютого
Конкурс Future News Worldwide 2020
Медіатренінг для молоді (18–25 років) від першокласних журналістів, репортерів, телеведучих і редакторів. Організатори покривають вартість проживання, перельоту й харчування.
Де: Лондон (Велика Британія) Коли: 14–15 липня
Деталі >>
Дедлайн: 14 лютого
Міжнародний конкурс фотографії
Потрібно надіслати не менше ніж 10 фотографій. Знімки повинні мати спільну тематику й бути частиною одного проєкту. Вік учасників — 18+. Приз: 1000 доларів
Деталі >>
Дедлайн: 31 липня
Digital Workforce Challenge
Штучний інтелект і технології змінять підхід до роботи майбутнього. Завдання кейсу: запропонувати ідеї, які зроблять перехід до діджитал простим і зрозумілим для кожного. На переможців чекає грошова винагорода розміром у 100 тисяч доларів і менторська підтримка.
Деталі >>
Дедлайн: 2 березня
Онлайн-курс із письменницької майстерності
Відомі українські письменники, директори видавництв і книжкові продюсери протягом 6 тижнів навчатимуть, як написати та видати книгу коштом видавця.
Деталі >>
Коли: 29 січня — 5 березня
Онлайн-курс про роботу майбутнього
Безкоштовний курс на платформі Future Learn про тренди, які визначатимуть ринок праці майбутнього. Слухачі також дізнаються, якими навичками потрібно володіти, щоб відповідати вимогам роботодавців. Мова курсу: англійська
Деталі >>
Тривалість курсу: 2 тижні
Стипендійна програма ім. Лейна Кіркланда
Програма пропонує рік безкоштовного навчання в одному з великих міст у Польщі та професійне стажування в польській компанії. Студенти також отримуватимуть 1600 злотих щомісяця. Проживання, навчальні курси та витрати на дорогу покривають організатори.
Деталі >>
Дедлайн: 3 березня
Всеукраїнська олімпіада для старшокласників «Ісламський Схід: історія та сучасність»
Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить ІIІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ «ІСЛАМСЬКИЙ СХІД: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ» (для учнів 10–11-х класів). Старшокласникам пропонують підготувати наукове есе на 5-8 сторінок про роль ісламу, відносини між Україною та мусульманськими країнами та на інші теми. Надіслати роботу потрібно до 10 березня 2020 року за електронною адресою: [email protected]. Журі обере двадцятку кращих, які візьмуть участь у фіналі Олімпіади в Києві 25 березня.
Приз за перше місце — планшет (Apple iPad 10.2 Wi-Fi 32GB Space Grey). Всі учасники другого етапу Олімпіади отримають заохочувальні призи, цінні подарунки та відзнаки.
Деталі >>
Дедлайн: 10 березня
Викладач/ка української мови як іноземної
Викладаєш українську мову і вмієш у неї закохувати? Тоді це оголошення для тебе! Мовна Майстерня «ä та ї» — це двосторонній молодіжний обмін, який вже втретє відбудеться у на Закарпатті. Під час проєкту учасники із Німеччини вивчатимуть українську мову, а учасники з України — німецьку. Окрім мовних занять, їх чекають творчі воркшопи, майстер-клас із запису подкастів, мандрівки і культурні вечори. Коли: з 15 по 28 березня
Деталі >>
Дедлайн: 14 лютого
Форум освітніх змін
21 лютого 2020 року відбудеться Форум освітніх змін, присвячений громадянській освіті для підлітків. Захід проводиться у рамках дворічного проєкту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» — школа «Агенти змін. Діти». Під час Форуму презентують інноваційні інструменти у роботі з молоддю для формування їх активної життєвої позиції та здатності до самореалізації. Також проаналізують успішні практики впровадження громадянської освіти у світі та можливість застосування їх в Україні.
Участь у форумі безкоштовна. Місце проведення: Київ, Освіторія Хаб, вул. Московська, 2.
50 найбільш вмотивованим учасникам з регіонів, які дадуть детальні відповіді на питання анкети, буде компенсовано вартість проїзду до м. Київ та у зворотному напрямку.
Деталі >>
Дедлайн: 2 лютого
Стажування для соціальних підприємців
Міжнародна програма Yunus & Youth — це можливість отримати підтримку менторів, скласти з ними бізнес-план і представити свій проєкт перед інвесторами. Стажування і навчання безкоштовні. Вік учасників — 18–30 років.
Деталі >>
Дедлайн: 16 лютого
Освітній проєкт «Відкривай Україну»
Освітній проєкт «Відкривай Україну» 5 років доводить всій країні, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Шукають ініціативних та сміливих школярів. Немає значення, які в учасників оцінки у школі, скільки гуртків вони відвідують та як виглядають. Це все умовності, адже найцінніше — ідеї та здібності! Підтримують кожен задум, навчають правильно планувати, креативити, створювати хайп та працювати так, аби всі учасники команди почували себе комфортно, а робота була у задоволення.
Шукають збірну 7-11 класів! Зареєструватися потрібно кожному учаснику до 10 лютого.
Деталі >>
Дедлайн: 10 лютого
Премія Кабміну України за особливі досягнення молоді у розбудові України
Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна.
Деталі >>
Дедлайн: 1 березня
Источник: www.osvitoria.media