Домой Статті ТЕСТ: А чи склали б ви ЗНО з математики 2020?

ТЕСТ: А чи склали б ви ЗНО з математики 2020?

91
0

ЗНО 2020 розпочалося тестуванням з математики, яке пройшло 25 червня. А ви б упоралися із вибраними 10-ма запитаннями цьогорічного ЗНО? Пропонуємо перевірити,  на скільки добре ви знаєте математику прямо зараз.

На іспит з математики зареєструвалися понад 186 тисяч учнів, але участь взяли 82%. Майбутні студенти вишів свої оцінки дізнаються 17 липня. А вже з 2021 року це ЗНО планують зробити обов’язковим для всіх випускників.

Звертаємо увагу, повна сертифікаційна робота з математики мала 35 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та відкритої форми. Завдання складали на основі чинних навчальних програм з математики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасники ЗНО були змушені складати тестування у масках, у них був обмежений час і жодних підказок. Тому 10 запитань цього онлайн-тесту лише частково покажуть ваші можливості. 

Тестовий зошит та критерії оцінювання можна завантажити на сайті УЦОЯО. 

Покращити свої знання з математики і не тільки можна на безкоштовній платформі для підготовки до ЗНО — https://ilearn.org.ua. 

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here