Вчительські будні: у новому році беремося за справи по-новому — журнал | «Освіторія»

Свята лишилися позаду, а попереду — друге півріччя навчального року. Доки клопоти не поглинули вас з головою, є шанс по-новому подивитися на звичні справи. Можливо, є спосіб вдосконалити їх, щоб це забирало менше сил і часу? А ще перевірити, чи всі юридичні нюанси, що стосуються прав учителя, вам відомі. Зібрали для вас матеріали, які допоможуть поглянути на вчительські будні по-новому.

Педрада по-новому: 6 ідей для ефективного обміну досвідом

Коли вчителі збираються на педраду, їм важливо саме радитись, ділитись досвідом та отримувати підтримку. Тому варто залишити в минулому формат, коли всю зустріч керівник говорить, а колектив слухає. Час змінювати культуру проведення шкільних нарад. Зібрали для вас 6 креативних ідей, як перетворити педраду на ефективний обмін досвідом.

Читати далі

Як школам потурбуватися про вчителів: очевидні ідеї, які варто спробувати

Керівники шкіл мають змогу подбати не лише про свій комфорт, а й всього педагогічного колективу.  А вчителі  теж не чекають, а пропонують на нарадах ідеї для покращення професійного життя. Безкоштовні або такі, що потребують мінімум грошей.

Читати далі

Підвищення кваліфікації вчителя: 15 гострих запитань

Як і де може підвищувати кваліфікацію кожен учитель? У якому випадку школа сплачує за проїзд педагога до місця проведення тренінгів? Чи можна відточувати педагогічну майстерність за кордоном? Чи законними є онлайн-сертифікати без печаток або підписів? На ці та інші запитання відповідає юрист ГС «Освіторія» Олександр Брижак.

Читати далі

Як планувати підвищення кваліфікації на наступний рік: інструкція для вчителів

Як школі планувати підвищення кваліфікації учителів? Чи можна пройти курси або тренінги поза планом? Якщо тривалість навчання в кредитах, скільки їх має бути? Склали для вас просту й зрозумілу інструкцію, як запланувати підвищення кваліфікації на наступний рік.

Читати далі

Скільки має працювати вчитель: педагогічне навантаження в різних країнах

Навантаження вчителя — предмет суперечок та навіть педагогічних страйків у багатьох країнах. Адже педагоги працюють щотижня значно довше, ніж представники більшості інших професій. Але чи скрізь це однаково? Чи бувають норми часу, скажімо, на підготовку до занять? Що можна покращити силами окремої школи? Зібрали для вас закордонний досвід педагогічного навантаження. Ви справді здивуєтесь, дізнавшись скільки працюють учителі в різних країнах світу.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *