Уроки до 30-річчя Незалежності: конструктори та поради для вчителів

У вересні вчителі проводять уроки, які присвячені 30-річчю Незалежності. Проте тема незалежності країни, людини, незалежного мислення — це те, чому у Новій Українській Школі завжди приділяється особлива увага, те, що маємо доносити до дітей постійно, аби виховати самостійних, гідних людей. «Освіторія» підібрала матеріали на допомогу вчителеві. 

30 років Незалежності: тематичний урок для 1-11 класів

 Запрошуємо скористатися нашим Вчительським Конструктором. У ньому Леся Юрчишин, найкращий вчитель громадянської освіти за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020, пропонує змістові лінії та ідеї для крутого уроку від 1 до 11 класу. Усі необхідні теми: від простого до складного. 

Читати далі

 Конструктор уроку від EdCamp Ukraine: Україна #30UA: життя у мрії 

Ще один конструктор уроку для 3-11 класів — від EdCamp Ukraine, в межах проєкту #30ua. Школярі дізнаються чимало цікавих фактів про події й досягнення України, якими маємо пишатися, а допоможе у цьому wow-сайт з історією досягнень нашої країни. Чи знають ваші учні, що спецефекти для голлівудського блокбастера «Гаррі Поттер» розробили львівські програмісти? Що сучасного українського художника Івана Марчука внесли до міжнародного переліку «Сто сучасних геніїв»? Що найглибша у світі станція метро — «Аресенальна», що у Києві, і вона на 105 метрів заглиблюється під землю?

Читати далі

30 років Незалежності, понад тисячу років освіченості: історія української освіти

Що ми знаємо про українську освіту? Знати її історію корисно не лише вчителям, а й учням. Розвіюємо типові стереотипи школярів. Наша освіта зародилася одинадцять століть тому. Дівчата в усі періоди навчалися нарівні з хлопцями. Рівень освіченості був чи не найвищий в Європі у XVII ст. на території материкової України й Кримського ханства. А братські школи були унікальним явищем, яким цікавились європейці і яке сформувало індивідуалізм і потяг українців до знань. 

Читати далі

Як невимушено виховувати в дітей національну свідомість: 5 освітніх проєктів про Україну

Як виховати національну свідомість? Найкраще — через розуміння цінності власної країни для самих себе. А як сформувати цю цінність у дітях? Через проєкти, що показують українську самобутність та красу. Зібрали для ваших цікавих уроків 5 освітніх проєктів про Україну. Тут і інтерактивні карти, і мультфільми, і захопливі відео. Відкриваймо Україну для самих себе!

Читати далі

Як виховати дитину незалежною

А як виховувати сучасних дітей так, щоб вони зростали самостійними, вільними, з почуттям гідності та власною позицією? «Освіторія» зібрала лайфхаки від тих батьків, які переконані, що їм вдається з цим впоратися. 

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *