Домой Діти Як зробити адвент-календар для діток своїми руками

Як зробити адвент-календар для діток своїми руками

286
0

Адвент-календар — традиція, яка порівняно недавно прийшла до нас з Заходу. З його допомогою батьки роблять період очікування Різдвяних свят більш цікавим і захопливим. Ми вирішили поділитися з вами ідеями, як зробити такий календар власноруч.

Адвент – (від лат. adventus — прихід) – час очікування Різдва. Цікаво, що вигадали адевент-календар у Німеччині батьки маленького чомучки, який ніяк не міг дочекатися Різдва і щодня питав у мами, чи скоро вже. Одного дня мама створили для хлопчика календар з 25 віконечками на кожен день грудня. Щодня, відкриваючи по віконечку, малюк знаходив там печиво. Він відчиняв тільки одне віконечко на день, і згодом міг сам порахувати, скільки печива йому лишається до головного свята.

Для дитини час – це поняття дуже розмите. Два-три тижні – це багато чи мало? Скільки це у маминих обіймах і цікавих історіях? А у прогулянках? Чи багато це у цукерках? Адвент-календар допоможе зробити час матеріальним. А якщо ви вигадаєте зимові завдання на кожен день, ви встигнете підготуватися до свята і, найголовніше, відчуєте різдвяний дух раніше. Підготовка до свят стане цікавою та захопливою. 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here