Домой Діти На Рівненщині поховали бійця, який загинув в зоні ООС

На Рівненщині поховали бійця, який загинув в зоні ООС

168
0

Анастасія Киянчук, Денис Чиж

На Рівненщині сьогодні прощались із вбитим бійцем Збройних Сил України — Олексієм Капустяном. Герой загинув під час виконання бойового завдання, 29 листопада на сході України, внаслідок кульового поранення. Олексію було лише 26 років. У нього лишилась мати і трирічна донька. В останню путь воїна проводжали десятки людей.

Так, сьогодні, 2 грудня, прощалися з загиблим воїном Олексієм Капустяним. Йому було всього 26 років. Хлопець отримав поранення несумісне з життям. Куля снайпера потрапила в грудну клітину в ділянці серця.

Був старший в позиції, постійно готував, вчив хлопців на позиції, які тільки зайшли, одразу був порядок, організована служба і так сталося, що під час перевірки, як підлеглі несуть службу на позиції, був провокативний обстріл, намагався надати вогонь у відповідь і снайпер вцілив в Олексія, — говорить командир батальйону, в якій служив Олексій Капустян Дмитро Лисюк.

Попрощатися з Олексієм приїхали його побратими, а також військові із інших підрозділів, де він служив.

Здібний боєць, гарний сержант, був в нас вже на позиціях, як старший позиції. Для такого короткого часу досить великий показник. Проявляв себе добре, здібний хлопець, багато чого знає, багато чого вміє і багато чого міг навчити хлопців наших, — каже побратим Максим Корабльов.

Також, провести Героя в останню путь прийшли кілька сотень людей, ті, хто знали його особисто згадують про нього тільки хороше, кажуть: любив життя та був опорою для своєї мами та 3-річної донечки.

Завжди спокійний, врівноважений, гарна, хороша дитина. Не можу уявить, що ця хороша, мила дитина захищала нас, мріяла про щось хороше. Нещодавно, зустрівшись з моїм сином, який теж служить на Сході, ділився своїми мріями, казав: "Я вже зробив ремонт, купив меблі і за пів року вернусь і буду зі своєю донечкою 3-річною", але не так сталось, як гадалось, зла куля забрала його,правду кажуть забирають найкращих, — говорить вчителька Героя Світлана Килильчук-Харламова.

Священнослужителі провели панахиду у Тучинській церкві Преображення Господнього. Олексія Капустяна поховали на кладовищі у селі Тучин. 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here