Домой Діти В Міноборони пояснили, коли забиратимуть в армію

В Міноборони пояснили, коли забиратимуть в армію

101
0

Попри те, що призовний вік в Україні залишається незмінним — 18 років, юнаків 18-19 років не призиватимуть до війська, — заявив міністр оборони Андрій Загороднюк.

За його словами, винятком можуть бути лише ситуації, коли молоді люди добровільно виявляють бажання піти на службу у 18-19 років.

Міністр підкреслив, що під час призову 2020 року повістки отримають, як і раніше, молоді люди від 20 років. А ті, кому виповнилося 18 чи 19 років, можуть потрапити в армію лише за власним бажанням.

«Ми отримуємо чимало звернень і побажань щодо можливості проходити строкову службу саме з 18 років. Аргументація — раціональне планування молодою людиною своїх подальших кроків щодо навчання, працевлаштування та особистого життя», — зазначив міністр.

При цьому він додав, що на цей момент в міністерстві опрацьовують питання реформи призову, до її обговорення обов’язково залучать громадськість.

Раніше на сайті Офісу президента оприлюднили указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів.

У ньому йшлося про призов чоловіків від 18 до 27 років. Це викликало інформаційний сплеск, адже раніше на строкову службу брали з 20 років.

  • Призов по-українськи: з нічного клубу до військкомату
  • Жінки в армії: як це роблять фіни

У 2020 році призов буде у квітні-червні та у жовтні-грудні.

Источник: www.bbc.com

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here