Вараш долучився до фінансування будівництва пожежного депо у Рівному

Ольга Ферар

З минулого року реконструкція сучасного пожежного депо в обласному центрі в активній фазі. Сума для завершення робіт лишилась порівняно невелика. Втім, навіть її віднайти в бюджетах не завжди просто.

Однак, підтримати дане будівництво вирішили обранці у Вараші. Саме з міської казни до обласної, субвенцією було передано три з половиною мільйони гривень. Цю інформацію підтвердив і очільник Вараша Сергій Анощенко:

"Так, депутати вирішили підтримати це будівництво і три з половиною мільйони ми передали на це будівництво" – прокоментував пан Сергій. 

Нагадаємо, дане будівництво було розпочате ще у 90-х роках. Та стояло незавершеним довгобудом. Минулоріч обласна влада спільно з керівництвом ГУ ДСНС вирішили завершити об`єкт. У приміщенні передбачене сучасне депо та житло для рятувальників. 

Нині об`єкт на етапі завершення. Вцілому не вистачає ще близько десяти мільйонів. Витрачено вже понад двадцят шість мільйонів гривень. Як повідомив спікер ГУ ДСНС Дмитро Мельник, цю суму очікують отримати з обласної казни:

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *